Дослідження обсягів тепловиділення у шарі агломераційної шихти
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.29214Ключові слова:
середній діаметр шихти, теплова енергія, барабанний живильник, агломерація, сегрегація, полідисперсна шихтаАнотація
Отримані залежності, які дозволяють встановити кількість теплової енергії, що виділяється та споживається в одиничному об’ємі спікаємої шихти по висоті шару від середнього діаметру часток матеріалу.
Наведені рівняння для обчислення кількості теплової енергії, що виділяється та споживається одиничним об’ємом при горінні часток палива й екзота ендотермічних реакцій, що протікають в ньому.
Посилання
- Bazilevich, S. V., Vegman, E. F. (1967). Aglomeraciya. Moscow: Metalurgiya, 368.
- Sigov, A. A., Shurhal, V. A. (1969). Aglomeracioniy process. Kiev: Tehnika, 232.
- Brazjnikov, S. G., Berman, U. A., Belocerkovskiy Y. L. (1970). Teplotehnika okuskovaniya gelozorudnogo sirya. Moscow: Metalurgiya, 343.
- Frolov, U. A. (2005). Teplotehnicheskoe issledovanie processa aglomeracii I sovershenstvovanie tehnologii I tehniki proizvodstva aglomerata. Ekaterinburg, 49.
- Dmitrieva, E. G. (2009). Sovershenstvovanie technologii I oborudovaniya dlya proizvodstva aglomerata. Stal, 2, 4–6.
- Vatkin, A. A. (2008). Metod prognozirovaniya prochnosnih svoistv aglomerata. Chernaya metalurgiya, 3, 44–47.
- Kalashnikov, S. N. (2002). Matematicheskoe modelirovanie teplovih procesov v metalurgicheskih agregatah na osnove ob’ektnoy technologii. Novokuznetsk, 278.
- Eliseev, A. A. (2006). Issledovanie teplo-massoobmenih procesov pri aglomeracii shihty. Cherepovec, 165.
- Bokovikov, B. A. (2010). Matematicheskaya model obzigovoy konveernoy mashini kak instrument dlya optimizacii teplovoy shemi agregata. Stal, 9, 84–87.
- Mnyh, A. S. (2014). Issledovanie himicheskogo sostava frakciy aglomeracionnoy shihty dlya usloviy kombinata “Zaporijstal”. Teoriya I praktika metalurgii, 3-6, 35–38.
- Mnyh, A. S. (2014). Reshenie zadachi raspredeleniya temperaturi v edinichnom ob’eme aglomeracionogo sloya motodom konechnih elementov s uchetom vnutrenih istochnikov tepla. Zbirnyk naukovih prac DDTU (tehnichni nauky), 2 (25), 47–51.
- Mnyh, A. S. (2014). Sintez trehmernoy modeli teplovogo regima procesa spekaniya aglomeracionoy shihty. Visnyk KrNU (zbirnyk naukovih prac), 38, 44–47.
- Korotich, V. I. (1978). Osnovy teorii I tehnologii podgotovki syr’a k domennoy plavke. Moscow: Metalurgiya, 208.
- Minakov, N. S., Arykov, G. A., Kolokolcev, B. I. (1996). Issledovanie vliyaniya gazodinamicheskogo regima na pokazateli procesa aglomeracii pri spekanii shihty v visokom sloe. Stal, 6, 6–11.
- Tarasov, P. V. (2006). Osnovnie zakonomernosti soprotivleniya I gazopronicaemosti zernistogo sloya. Stal, 3, 12–15.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Антон Сергеевич Мных
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.