СТОХАСТИЧЕСКАЯ ДИНАМИКА АККОМОДИРУЮЩЕГО АППАРАТА ГЛАЗ ОПЕРАТОРА ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМПЬЮТЕРА (ПК)
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2928Ключові слова:
оператор, колір, імпульс, працездатність, динаміка стохастична, аналіз кореляційнийАнотація
Проведено комп’ютерний стохастичний аналіз симптоматики скарг на здоров’я оператора ПК. Досліджено вплив візуальної кольоровоімпульсної стимуляції на відновлювальну функцію працездатності оператора ПК.Посилання
- Жидецький В.И. Охорона праці користувачів комп’ютерів: Навчальний посібник. – Львів: Афіша, 2001.
- Гігієна праці: Підручник/ А.М. Шевченко, О.П. Яворовський, Г.О. Гончарук та ін.; За ред. проф. А.М. Шевченко. – К.: Інфотекс, 2000. – 608 с.
- ГСанПиН 3.3.2.007-98 «Государственные санитарные правила и нормы работы с визуальными дисплейными терминалами электронно-вычислительных машин».
- Аппарат визуальной цветоимпульсной стимуляции с биологической обратной связью (БОС) для снятия эмоционального напряжения (АСИР) ТУ 9.444-001-172- 603189-98. Утв. Руководителем госконтроля качества и безопасности лекарственных средств и медтехники Рос. Федерации.
- Цветоимпульсная офтальмотерапия аппаратом «АСИР» в комплексном лечении синдрома хронической усталости / Н.В. Гаврюшенко, Т.П. Михайлова, О.Б. Егорченко и др. // Медицинская реабилитация, курортология, физиотерапия. – 2008. – №2.
- Информационные технологии гигиены зрительнопсихологической работы оператора ЭМ/А.П. Лютый, И.Д. Труфанов, Т.И. Михайлова, В.И. Шмирко, Г.И. Дудник, С.И. Арсеньева // Восточно-Европейский журнал передовых технологий, № 2/8(44). – 2010. – с. 9–20.
- Боровиков В.П. STATISTICA: искусство анализа данных на компьютере для профессионалов. – СПб.: Питер, 2001. – 656 с.
- Справочник по теории автоматического управления / под ред. А.А. Красовского. – М.: Наука, 1987. – 712 с.
- Кроуэлл р., Фикс Р. Введение в теорию узлов. – М.: Мир, 1987. – 348 с.
- Лекции по теории графов/ В.А. Емеличев, О.И. Мельников, В.И. Сарвинов, Р.И. Тышкевич.– М.% Наука, 1990.–384 с.
- Милсум Дж. Анализ биологических систем (Перевод с английского Э.Л. Наппельбаума). – М.: Мир, 1968. – 502 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Павлович Лютый, Татьяна Ивановна Михайлова, Иван Дмитриевич Труфанов, Вера Ивановна Шмирко, Георгий Иванович Дудник, Кирилл Игоревич Чумаков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.