Метод складання деталей машин, що забезпечує точність з’єднання
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.29321Ключові слова:
метод, складання, з’єднання, деталі машин, якість, точність, лінійний розмірАнотація
Представлено метод складання деталей машин, що базується на визначенні мінімального значення абсолютного відхилення лінійного розміру деталі від номінального. Даний метод забезпечує високу точність складання за рахунок упорядкування значень абсолютного відхилення лінійного розміру деталей від його номінального значення та вибору для складання двох деталей з цими мінімальними значеннями.
Посилання
- Yeroshkin, S. Y. (2010). Problemi modernizaciyi ekonomiki na osnove konkurentnosposobnih tehnologiy. Vestnik mashinostroeniya, 2, 79-85.
- Gissin, V.I.(2003). Upravleniye kachestvom; second edition. Moscow: IKC «MarT», 400.
- Bezyazichniy, B. P. (2009). Nekotoriye problemi sovremennogo sborochnogo proizvodstva I perspektivi ih preodoleniya. Sborka v mashinostroenii, priborostroenii, 8, 18–25.
- Kupriyanov, A. V. (2001). Komplektovaniye pri sborke s podborom detaley. Sborka v mashinostroenii, priborostroenii, 11, 8–10.
- Kupriyanov, A. V., Lamnauer, N. Y. (2010). Metodi komplektovaniya detaley na osnove rangirivaniya dlya umensheniya dopuska zamikayushego zvena razmernoy cepi, 8 (89), 58–61.
- Li, J. G, Yao, Y. X., Wang, P. (2014). Assembly accuracy prediction based on CAD model. The International Journal of Advanced Manufacturing Technology, 75 (5-8), 825–832. doi: 10.1007/s00170-014-6182-z
- Deyvid. G. (1979). Poryadkoviye statistiki. Moscow: Nauka, 337.
- Timiryazev, V., Shirtladze, A. (2014). Proektirivaniye tehnologicheskih processov. Izdatelstvo: Lan, 384.
- Osipov, Y. I., Ershov A. A. (2009). Upravleniye kachestvom v mashinistroenii. Izdatelstvo: Nauka, 400.
- Kendall, M., Styuart, A. (1966). Teoriya raspredeleniy. Moscow: Nauka, Phizmatlit, 337.
- Lamnauer, N. Y. (2012). Model raspredeleniya razmerov szdeliy i yeye primeneniye dlya ocenki tochnosti obrabotki. Visnik NTU «KhPI», 27, 98–107.
- Lamnauer, N. Y. (2013). Zagalna model raspredeleniya liniynih rozmiriv detaliy ta yiyi zastosuvannya dlya polipshennya yakosti virobiv. Visnik NTU «Kh PI», 54, 134–143.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Наталия Юрьевна Ламнауэр
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.