МНОГОУРОВНЕВОЕ ПРЯМОЕ И ОБРАТНОЕ ПРЕОБРАЗОВАНИЕ ДИСКРЕТНЫХ СИГНАЛОВ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2942Ключові слова:
дискретний сигнал, векторно-матричне перетворення, образАнотація
Запропоновано багаторівневе пряме та зворотне перетворення дискретних сигналів, суть якого полягає у перетворенні часових відліків дискретних сигналів у рядки двовимірної матриці, елементи якої є перетворенні відліки. Двовимірна матриця (по запропонованому у роботі алгоритму) перетворюється у кортеж, що являє собою образ сигналу. Алгоритм зворотного перетворення трансформує образ сигналу у вихідний сигнал.
Посилання
- Филиппенко О. И. Принципы калибровочной симметрии сигналов и передаточных функций – составляющие отказоустойчивой структуры / О. И. Филиппенко // Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті. - 2004. - № 4,5. - С. 76 – 77.
- Филиппенко О.И. Матричная, целочисленная, целозначная форма представления коэффициентов ряда Фурье / О. И. Филиппенко, О. Е. Пенкина // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2006. - №6/2 (23). - С. 24–27.
- Филиппенко О. И. Преобразование разностных уравнений линейных цифровых фильтров прямой формы реализации к целочисленному целозначному виду / О. И. Филиппенко, А. Ю. Глушакова, И. Г Филиппенко // Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті. - 2004. - № 2. - С. 49 – 57.
- Филиппенко О. И. Преобразование разностных уравнений линейных цифровых фильтров каскадной формы реализации к целочисленному целозначному виду / О. И. Филиппенко, А. Ю. Глушакова, И. Г Филиппенко // Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті. - 2004. - № 6. - С. 68 – 77.
- Филиппенко О.И. Преобразование разностных уравнений цифровых фильтров параллельной формы реализации к целочисленному виду / О.И. Филиппенко // Радиоэлектроника и информатика. – 2005. – №4. С. 39 - 45.
- Сато Ю. Обработка сигналов. Первое знакомство. / Сато Ю.; пер с яп.; под ред. Есифуми Амемия. – М.: Издательский дом «Додэка XXI”, 2009. – 176 с. 7. Шиханович Ю. А. Введение в современную математику. Начальные понятия. / Ю. А. Шиханович. - М.: Наука, 1965. – 376 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Игорь Григорьевич Филиппенко, И.О. Филиппенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.