ОБЩИЕ ПРИНЦИПЫ ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩЕГО УПРАВЛЕНИЯ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИМИ ОБЪЕКТАМИ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2946Ключові слова:
енергозберігаючі САУ, об’єкт управління, моделіАнотація
У роботі сформульована важлива і актуальна науково-технічна проблема створення енергозберігаючих САУ технологічними об'єктами, намічені спільні шляхи її вирішення, сформульовані вихідні наукові принципи і викладена загальна процедура створення енергозберігаючих САУ, запропонована узагальнена функціональна схема енергозберігаючої САУ з використанням еталонної моделі (спостерігача стану) об'єкта управління.Посилання
- Рогачов А. І. Енергозберігаюче управління нестаціонарними режимами технологічних процесів: автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня д-ра техн. наук: спец. 05.13.07/ А. І. Рогачов.- Харків, 2008.- 36 с.
- Дуєль М. О. Автоматизовані системи управління технологічними процесами енергоблоків теплових електростанцій (розробка, дослідження, впровадження): автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня д-ра техн. наук: спец. 05.13.07/ М. О. Дуєль.- Харків, 1998.- 36 с.
- Горелик О. Х. Удосконалення системи автоматизованого управління енергоблоків атомних і теплових електростанцій для підвищення їх експлуатаційної надійності: автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня д-ра техн. наук: спец. 05.13.07/ О. Х. Горелик.- Харків, 2007.- 36 с.
- Рюмшин М. О. Синтез, розробка та впровадження автоматизованих систем управління технологічними процесами металургійного та прокатного виробництва: автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня д-ра техн. наук: спец. 05.13.07/ М. О. Рюмшин.- Харків, 2007.- 36 с.
- Северин В.П. Моделі і методи оптимізації показників якості систем автоматичного управління енергоблоку атомної електростанції: автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня д-ра техн.. наук: спец. 05.13.07/ В.П. Северин.- Харків, 2007.- 35с.
- Канюк Г. І. Моделі і методи структурного і параметричного синтезу прецизійних електрогідравлічних слідкуючих систем автоматизованих випробувальних стендів: автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня д-ра техн. наук: спец. 05.13.07/ Г. І. Канюк.- Харків, 2009.- 35с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Геннадий Иванович Канюк
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.