ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ З ЛУБ’ЯНИХ КУЛЬТУР
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2947Ключові слова:
льон, конопля, обробка, оптимізаціяАнотація
В статті висвітлена проблема втрати якості волокна під час розстилу луб’яних культур на стелищі. Визначені основні фактори, що впливають на кінцеву якість волокна. Розрахована математична залежність зміни основних фізико-механічних показників трести при регулюванні основних факторів процесу приготування.Посилання
- Рожко В. І. Удосконалення біологічного способу приготування льонотрести: дис. ... канд. с./г. наук. / В. І. Рожко − К., 1999. − 154 с.
- Хилевич B. C. Интенсификация вылежки льняной соломы с применением аммиак содержащих соединений / B. C. Хилевич, В. М. Мокринский // Сб. НІР. Амонийно-карбонатные соединения и регуляторы роста растений в сельском хозяйстве. − 1995. − С. 86 − 92.
- Тіхосова Г. А. Технологія одержання однотипної трести розстиланням лляної соломи: дис. ... канд. техн. наук. / Г. А. Тіхосова − Херсон, 2003. − 123 с.
- Композиція для обробки текстильних матеріалів: пат. 29049А Україна: МКВ 6 D 06М 13/165 / Сльозко Г. Ф., Ксенжук Н. І., Степаненко Л. П., Степаненко М. Л., ; заявник і патентовласник Херсонський національний технічний університет. − №97126218; заявл. 24.12.97; надрук. 16.10.2000. Бюл. №6 – 11 с.
- Ксенжук Н. И. Слёзко Г. Ф. Исследование комплекса пероксида водорода и карбамида (Перокса) и его применение в текстильной промышленности / Ксенжук Н. И., Слёзко Г. Ф. // Проблемы лёгкой и текстильной промышленности Украины. – 2001. – №5. – С.82.
- Севостьянов А. Г. Методы и средства исследования механико-технологических процессов текстильной промышленности: Учебник для вузов текстил. пром-ти / Севостьянов А. Г. − М.: Легкая индустрия. − 1980. − 392 с.
- Вербицький О. М. Оптимізація технологічного процесу розстилу соломи луб’яних культур: дис. ... канд. техн. наук. / Вербицький О. М. − Херсон, 2005. − 232 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олександр Миколайович Вербицький
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.