СПОСОБ ПОВЫШЕНИЯ ПРОПУСКНОЙ СПОСОБНОСТИ РЕГУЛИРУЕМЫХ ПЕРЕКРЕСТКОВ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2951Ключові слова:
перехрестя, транспортні засоби, управління дорожнім рухомАнотація
Розглядаються питання моделювання проїзду транспортними засобами регульованих перетинів міських вулиць без утворення черг. При цьому швидкість руху транспортних засобів перед перетином узгоджується з параметрами циклу світлофорного регулювання.Посилання
- Вытяжков Д.В. Целевой поиск управляющих параметров светофорной сигнализации в автоматизированной системе управления дорожным движением //Сборник научных трудов. Серия "Естественнонаучная" №1 (7) СевКавГТУ, Ставрополь, 2004.
- Живоглядов В.Г. Исследование оптимальности светофорного регули-рования // Автореф. дис. к. т. н. – Москва 1971 г. 30 с.
- Нікурадзе Н.Ш. Исследование режимов светофорного регулирования на сложных пересечениях в одном уровне// Автореф. дис. к. т. н. – Москва 1981 г. 17 с.
- Павлович А.А. Методы повышения эффективности управления транспортными потоками на регулируемых пересечениях в городах// Авто-реф. дис. к. т. н. – Москва 1989 г. 18 с.
- Живоглядов В.Г., Бахтина О.Н. Теоретические принципы возникновения и упреждения заторовых состояний на автодорогах // Изв. вузов. Сев. – Кавк. Регион. Техн. Науки. 2004 №3.
- Колесніков О.Є. Моделювання і оптимізація автоматизованого управління дорожнім рухом для міської вуличної мережі. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Одеса 2004.
- Кременец Ю.А., Печерский М.П., Афанасьев М.Б. Технические средства организации дорожного движения: Учебник для вузов// ИКЦ "Академкнига" 2005.
- Михеева Т.И. Моделирование движения в интеллектуальной транс-портной ссистеме // Вестник Самарского государственного аэрокосмического универсистета, №2 2004.
- Бахтина О.Н. Разработка методов расчета и оценки заторовых состояний транспортного потока на улично-дорожной сети городов : 05.22.10 Бахтина, Ольга Николаевна Разработка методов расчета и оценки заторовых состояний транспортного потока на улично-дорожной сети городов (на примере г. Краснодара): дис. к.т.н.: Армавир, 2006 196 с.
- И.С. Туревский Теория автомобиля // М.: Высшая школа 2005.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Людмила Сергеевна Абрамова, Валерий Викторович Ширин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.