ВПЛИВ ВІБРАЦІЇ НА ДЕФОРМАЦІЙНІ ВЛАСТИВОСТІ МАТЕРІАЛУ В УМОВАХ РІЗНИХ СЕРЕДОВИЩ ФОРМУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2972Ключові слова:
формування, формозакріплення, капілярно-пористі тіла, рідинно-активне робоче середовище (РАРС), апрет, релаксометрАнотація
Авторами проведено дослідження властивостей текстильних матеріалів в умовах впливу різних середовищ формування під дією силового поля різного походження: статичного та динамічного. В результаті експерименту визначено залежність величини повної деформації та її складових від середовища формування при статичному та динамічному навантаженні.Посилання
- Патент 46767 UA, МПК А 41Н 5/00 D 06F 73/00. Спосіб віброформування деталей швейних виробів об’ємної форми в рідинно-активному середовищі / Кошевко Ю.В., Кущевський М.О., Прибега Д.В. Заявлений 01.06.2009р. опубліковано 11.01.2010, Бюл. №.1. - 3с.
- Патент на корисну модель № 48799 UA, МПК А 41Н 5/00 D 06F 73/00. Склад апрету текстильного матеріалу з наданням гідрофобної обробки виробів / Кошевко Ю.В., Кулаков О.І. Кущевський М.О. Заявлено 28.09.2009р., опубліковано 12.04.2010р., Бюл. №.7 - 3с.
- Л.В. Буханцова, Ю.В. Коза, М.О. Кущевський Дослідження впливу адсорбційно-активного середовища на фізико-механічні властивості текстильного матеріалу // Вісник Хмельницького національного університету.-2006.-№5. С.229.
- Ю.В. Кошевко Дослідження впливу рідинно-активного середовища на фізико-механічні властивості текстильних матеріалів // Вісник СНУ, 2009 №2 (132),с. 206-211.
- Буханцова Л.В. Удосконалення процессу формування жіночих головних уборів : Дис. ...канд. техн. наук: 05.19.04. – Х., 2007. – 220 с.
- Ю.В. Кошевко, О.І. Кулаков, М.О.Кущевський Розробка засобів для фіксації стійких форм одягу // Вісник ХНУ, 2009 №5, с. 170-174.
- Бузов Б.А., и др. Материаловединие швейного производства.- М.: Легпромбытиздат, 1986.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ю.В. Кошевко, М.В. Батаровська, М.О. Кущевський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.