ДИСПЕРСНИЙ СКЛАД КРАПЕЛЬ У ФАКЕЛІ, УТВОРЕНИМ ВІЯЛОВИМ РОЗПИЛЮВАЧЕМ ПРИ ДИСПЕРГУВАННІ МАЛОВЯЗКИХ РІДИН
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2974Ключові слова:
методи вимірювання, продуктивність розпилювача, кутові та лінійні швидкості, інтервалАнотація
Отримані результати дають можливість оцінювати дисперсний склад крапель води у факелі розпилу, а також розраховувати поверхню контакту фаз, яка виникає при взаємодії крапель води в нерухомому газі (повітрі).Посилання
- Стабников В.Н. Теория обновления поверхности контакта фаз// Изв. Вузов, Пищевая технология, № 6, 1968.– 100-107с.
- Пажи Д.Г., ГалустовВ.С. Основы техники распыливания жидкостей // М.: Химия, 1984.
- Черняк Л.М. Новый тип низкоэнергетического распыла жидкости. Доклады всесоюзного научно-технического совещания ”Пути совершенствования, интенсификации и повышения надежности аппаратов в основной химии”, ч.2// Сумы, 1980.– 5-7с.
- Холин Б.Г., Баранов Э.И., Черняк Л.М. Новые конструкции объемных распылителей// М.: ЦИИНТИ ХИМ-НЕФТЕМАШ, сб. № 3, 1974.– 18-20с.
- Метревели В.Н. Сборник задач по курсу гидравлики с решениями: Учебное пособие для Вузов// М.: Высшая школа, 2008.
- Черноуцан А.И. Краткий курс физики// М.: Физматлит, 2002.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Леонід Михайлович Черняк, Сергій Олександрович Фалько
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.