ВИЗНАЧЕННЯ СУМІСНОСТІ ПРОТИГРИБКОВОГО ПРЕПАРАТУ З ДИСПЕРСНИМИ БАРВНИКАМИ БАЗОВОЇ ГРУПИ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2976Ключові слова:
панчішно-шкарпеткові вироби, антимікотична обробка, похідне акридину, дисперсні барвникиАнотація
Розглянуто можливість використання похідного акридину у якості барвника для поліамідних волокон, шляхом виключення з тріади основних кольорів барвника дисперсного жовтого, з метою надання обробленим текстильним матеріалам високої антимікотичної активності та стійких забарвлень до фізико-механічних та хімічних впливів.Посилання
- Антимикробные материалы в профилактике инфекционных болезней: монография / А. В. Седов, С. Ф. Гончаров, Г. Г. Онищенко и др. – М.: Всероссийский центр медицины катастроф «Защита», 1998. – 196 с.
- Качан, Р. В. Розробка препарату і технології антисептичної обробки шкіри та хутра: автореф. дис. канд. техн. наук: 05.18.18 / Р. В. Качан; [Київський національний університет технологій та дизайну]. – К., 2008. – 25 с.
- Добровольська, А. В. Застосування препарату «Фітоколор НР» для одночасного надання антимікробних властивостей та забарвлення текстильним матеріалам: автореф. дис. канд. техн. наук: 05.18.19 / А. В. Добровольська; [Херсонський національний технічний університет]. – Херсон, 2009. – 25 с.
- Кругленко Н. В. Вплив потенційно придатних препаратів для протигрибкової обробки трикотажних виробів на характеристики забарвлень / О. П. Сумська, С. О.Поліщук // Вісник Хмельницького національного університету. – 2008. – № 5. – С. 94 – 97.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ольга Петрівна Сумська, Наталія Вікторівна Кругленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.