ИССЛЕДОВАНИЯ ВЛИЯНИЯ ЭЛЕКТРОМАГНИТНОГО ПОЛЯ КВЧ ДИАПАЗОНА НА СВОЙСТВА ШЕРСТИ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2982Ключові слова:
міцність та діелектричні властивості волокон вовни, електромагнітне поле, багатофакторний експериментАнотація
Приводяться результати багатофакторного експерименту по визначенню оптимальних параметрів електромагнітного поля з метою підвищення міцності волокон вовни.Посилання
- Влияние модификации поверхности шерсти электроразрядной нелинейной объемной кавитацией на процесс крашения кислотными красителями [Электронный ресурс] / Ю.Г. Сарибекова, А.В. Ермолаева, С.А. Мясников // Проблемы легкой и текстильной промышленности Украины. – 2010. №1(16). С. 47…50. – Режим доступу до журналу www.nbuv.gov.ua/portal/natural/Plitpu/2010_ 1/11.pdf.
- Середа А.И., Свергун Ю.Ф., Черенков А.Д. Влияние полей на физико-химические свойства шерсти // Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України. – Харків: Вісник ХДТУСГ, – 2004. – Т.1, – №27. – С.200-204.
- Молекулярная биология клетки: Пер. с англ. в 2т./ Б. Альберте, Д. Брей, Д. Льюис и др. – М.: Мир, – 1987. – Т.2. – 312с.
- Первичная обработка шерсти: Учебник для средних специальных учебных заведений / Горбунова Л.С., Рогачев Н.В., Васильева Л.Г., Колдаев В.М. – М.: Легкая и пищевая пром-сть, – 1981. – 352с.
- Богданович А.И. Расчеты в планировании экспериментов. – Л. Изд. ЛТА, – 1978. – 80с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Николаевич Мороз, Анатолий Иванович Середа
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.