ЧИСЛЕННО-АНАЛИТИЧЕСКОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ ТЕПЛОВЫХ ПРОЦЕССОВ ПРИ НЕСТАЦИОНАРНЫХ ГРАНИЧНЫХ УСЛОВИЯХ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2989Ключові слова:
регіонально-структурний метод, варіаційний метод, моделювання, неявна різницева схема, теплові процесиАнотація
На базі спільного використання неявної різницевої схеми за часовою змінною, регіонально-структурного та варіаційного методів пропонується чисельно-аналітична методологія моделювання теплових процесів у конструктивних елементах при нестаціонарних граничних умовах.Посилання
- Слесаренко, А.П. Развитие алгебраического метода и его приложения к многомерным нелинейным задачам теплопроводности для однородных и композитных сред: автореферат дис. … д-ра физ.-мат. наук/ А.П. Слесаренко – М., 1984 – 36с.
- Слесаренко, А. П. Регионально-аналитическое моделирование конвективного теплообмена с учетом взаимного влияния стенок трубы и движущейся жидкости/ А.П. Слесаренко, Д.А. Котульский // Доклад НАН Украины – 2003. – №4 – с.11-82.
- Годунов, С.К. Разностные схемы: введение в теорию / С.К. Годунов, В.С. Рябенький. – М.: Наука, 1973 – 400с.
- Слесаренко, А.П. Современные приближенные аналитические методы решения задач теплообмена: учеб. пособие./ В.А. Темников, А.П. Слесаренко – Самара: Самар. политехн.ин-т., 1991 – 91с.
- Самарский, А.А. Теория разностных схем./ А.А.Самарский – М.: Наука, 1977 – 656с.
- Гончаров, Э.И. Температурное поле неограниченной пластины при переменных значениях коэффициента теплообмена и температуры внешней среды/ В.В. Саломатов, Э.И. Гончаров // Инж.-физ. журн., – 1968 – т.4, №4 – с.743-745.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Анатолий Павлович Слесаренко, Юлия Олеговна Кобринович
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.