ДИАГНОСТИКА ГОРНОГО ОБОРУДОВАНИЯ ПО ПАРАМЕТРАМ ПОЛЯ РАССЕЯНИЯ ЛОКАЛЬНО НАМАГНИЧЕННОГО УЧАСТКА
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.2993Ключові слова:
математична модель, міжкристалічна тріщина, намагнічувальний пристрійАнотація
Запропонована модель ґрунтується на нелінійних векторних рівняннях, які вирішуються чисельним методом. На базі розробленої моделі пропонується нова конструкція прилада для прогнозування надійності металевих конструкцій з розташуванням ферозондів між полюсами електромагніта. Мал.7, Дж. 5.Посилання
- Соколинская И.Г. О возможности прогнозирования и повышения надёжности машин и механизмов по результатам магнитной структуроскопии деталей // Техническая диагностика и неразрушающий контроль, – 2002, №2, с. 17 – 20.
- Долинский В.М., Ряузов Д.Г., Новик В.Г., Передерий С.С. О возможности контроля металла по результатам измерений коэрцитивной силы // Техническая диагностика и неразрушающий контроль, – 2000, №4, с. 26 – 28.
- Курбатов П.А., Аринчин С.А. Численный расчёт электромагнитных полей – М.: Энергоатомиздат, – 1984, – 167 с.
- Романенко А.В. Анализ и синтез магнитных систем датчиков линейных перемещений: Диссертация на соискание учёной степени канд. тех. наук, – К., 2003, 219 с.
- Мельгуй М.А Формулы для описания нелинейных и гистерезисных свойств ферромагнетиков. – Дефектоскопия, 1987, №11, с. 3 – 9.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Дмитрий Викторович Прядченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.