РАСШИРЕНИЕ ДИАПАЗОНА БЕССРЫВНОГО ТЕЧЕНИЯ В КОМПРЕССОРАХ ГАЗОТУРБИННЫХ ДВИГАТЕЛЕЙ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3004Ключові слова:
пограничний шар, запас газодинамічної стійкості, методи активного і пасивного керування пограничним шаромАнотація
Викладено узагальнені результати досліджень, які показують вплив активних і пасивних методів управління пограничним шаром на характеристики компресорів.Посилання
- Кампсти Н. Аэродинамика компрессоров. М.: Мир, 2000. - 688 с.
- Schmidt Gordon S., Mueller Thomas J. Analysis of low Reynolds number separation bubbles using semiempirical methods. // AIAA Journal, 1989. – 27, №8. – P. 993-1001.
- Терещенко Ю.М, Митрахович М.М. Аэродинамика компрессоров с управлением отрывом потока. К. - Труды института математики Национальной академии наук Украины, том 16,1996.- 160 с.
- Терещенко Ю.М. Аэродинамика компрессорных решеток. – М.: Машиностроение, 1979. – 104 с.
- Терещенко Ю.М. Аэродинамическое совершенствование лопаточних аппаратов компресcоров. – М.: Машиностроение, 1987. – 168 с.
- Шлихтинг Г.Ю. Теория пограничного слоя: Пер. с англ. – М.: Наука, 1969. – 413 с.
- Чжен П. Управление отрывом потока: Пер. с англ. – М.: Мир, 1979. – 365 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрий Матвеевич Терещенко, Иван Алексеевич Ластивка, Лариса Георгиевна Волянская, Игорь Федорович Кинащук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.