УТИЛИЗАЦИЯ ОТХОДОВ ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ, РАБОТАЮЩИХ НА ТВЕРДОМ И ЖИДКОМ ТОПЛИВЕ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3020Ключові слова:
золошлакові відходи, техногенні родовища, технологія, утилізація, природне середовищеАнотація
Наведено дані щодо накопичення золошлакових відходів на підприємствах енергетики України, їхнього хімічного складу та впливу на навколишнє природне середовище. Запропоновано технологію утилізації зольних залишків з метою одержання ванадієвого чавуну із шихтових матеріалів.Посилання
- Касимов А.М. Технология утилизации ванадийсодержащих отходов ЗТМК//Тез. докл. II междунар. конфер. „Сотрудничество для решения проблемы отходов”. -Х.: ИД „ИНЖЭК”, 2005. –С. 65-67.
- Касимов А.М., Семенов В.Т, Романовский А.А Промышленные отходы. Проблемы и решения. Технологии и оборудование. –Х.: ХНАГХ. 2007. - 438 с.
- Касимов А.М., Доброновский В.С. Технология извлечения соединений V и Ni из зольных остатков сжигания высокосернистых мазутов//Тез. докл. III междунар. конфер. «Благородные и редкие металлы БРМ-2000.», Донецк: ДонГТУ. 2000.- С.169.
- Касимов А.М., Товажнянский Л.Л., Тошинский В.И., Сталинский Д.В. Управление опасными промышленными отходами. Современные проблемы и решения. Монография. П/ред. Касимова А.М. -Х.: Изд. Дом НТУ «ХПИ».2009. – 512 с.
- Касимов А.М. Технология извлечения соединений ванадия и никеля из зольных остатков сжигания высокосернистых мазутов//Редкие металлы – взгляд в будущее. Научное издание. Сб. научных тр. ИГН НАНУ. – К.: 2001. –С. 59.
- Касимов А.М. Отходы горно-металлургического комплекса – потенциальная сырьевая база развития производства редких и тяжелых металлов. Восточно-Европейский журнал передовых технологий, №4/2(16), 2005. - С. 147-150.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Меджитович Касимов, Александр Александрович Ковалёв, Алёна Владимировна Поваляева
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.