МЕТОДОЛОГИЧЕСКИЕ АСПЕКТЫ ЗАЩИТЫ ОКРУЖАЮЩЕЙ СРЕДЫ ОТ ОТХОДОВ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3023Ключові слова:
відходи, екологічно орієнтоване управління, методологія управлінняАнотація
Наведено алгоритм розв’язання задачі захисту навколишнього природного середовища від впливу відходів, методологічною основою якого є цілеспрямований екологічний розвиток.Посилання
- Коваленко А.М. Воздействие окружающей среды на человека и иммунология // Материалы региональной научно-практической конференции. – Харьков: ХИЭСЗ, 2007. – С. 31-39.
- Коваленко А.М. О необходимости подготовки менеджеров и консультантов по вопросам экологической безопасности, управлению окружающей среды: теория и практика // Наукові записки ХІЕСЗ. – 2005.- Вип. 4. –С. 3-9.
- Коваленко А.М. Совершенствование экологического образования и профессиональной подготовки специалистов для сферы обращения с отходами // Материалы республиканской научно-практической конференции. – Харьков: ХИЭСЗ, 2003. –С. 14-22.
- Коваленко О.М. Управление промышленными отходами // Наукові записки ХІЕСЗ. – 2009. – Вип.1. –С. 11-15.
- Форущук В.П. Концептуальные и методологические аспекты устойчивого развития общества // Екологія: 3б. наук. пр.. – Луганськ: СНУ, 2005. - №1(3). – С.148-153.
- Сметанин В.И. Защита окружающей среды от отходов производства и потребления: Учеб. пособ. /М.: Колос, 2000. – 229с.
- Социология. Наука об обществе: Учеб. пособ./ В.П. Андрущенко, В.И. Волович, Н.И. Горлач, А.М. Коваленко. – Харьков: Рубикон, 1996.- 88с.
- Касимов А.М., Коваленко А.М. Современное состояние проблемы образования и накопления промышленных отходов в Украине // Экология и промышленность. – 2007. - №2. –С.46-51.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Олексій Михайлович Коваленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.