Інформаційна технологія моніторингу функціонування системи теплопостачання підвищеної надійності
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3035Ключові слова:
інформаційна технологія, моніторинг, теплопостачання, агент, надійністьАнотація
Запропонована інформаційна технологія моніторингу споживання енергетичних ресурсів в системах теплопостачання, що базується на використанні програмних агентів та глобальної мережі Internet.Посилання
- Осипенко И.Н. Пути повышения эффективности использования топливно-энергетических ресурсов в управлении теплоснабжением в регионе / И.Н. Осипенко, Р.В. Ободец // Коммунальное хозяйство городов.– 2006. – №70. – С. 194 – 198.
- Лук’янов А.В. До питання реформування комунальної теплоенергетики Донецької області / А.В. Лук’янов // Коммунальное хозяйство городов. – 2007. – №77. – С. 22–27.
- Микийчук Б.М. Переваги автоматизованих систем індивідуального обліку витрат теплової енергії з оцінюванням якості теплопостачання / Б.М. Микийчук // Вісник національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – №639. – С. 193-196.
- Потапенко А.Н. Автоматизированная система мониторинга магистральных теплових сетей [Электронный ресурс] / А.Н. Потапенко, А.О. Яковлев // Материалы II Интернет-конференции «Информационные технологии в управлении и моделировании». – Режим доступа: http://conf.bstu.ru/articles/list/ ?conf_id=30&sort=author&page=5&dir=.
- Голуб С.В. Формування критерію відбору інформативних параметрів об’єктів в інформаційних системах багаторівневого моніторингу / С.В. Голуб // Математичні машини і системи. – 2007. – №3,4. – С.218 – 226.
- Копець А. Моніторинг енергетичних послуг та спожитої енергії в бюджетних установах [Електронний ресурс] / А. Копець // Электронный журнал энергосервисной компании “Экологические системы” ЭСКО. – 2003. – №9. – Режим доступу до журн.: http://esco-ecosys.narod.ru/journal/journal21.htm.
- Андрейчук Н.Д. Застосування технологій Internet для моніторингу стану складних систем шляхом використання розподільних баз даних [Електронний ресурс] / Н.Д. Андрейчук, Ю.Ю. Бурков. – Режим доступу: http://www.niurr.gov.ua/ukr/publishing/ panorama%203~4_99/16.htm.
- Соммервил И. Инженерия програмного обеспечения / И. Соммервил ; пер. с англ. – М.: Издательский дом “Вильямс”, 2002. – 624 с.
- Тарасов В.Б. Агенты, многоагентные системы, виртуальные сообщества: стратегическое направление в информатике и искусственном интеллекте [Электронный ресурс] / В.Б. Тарасов // Новости искусственного интеллекта. 1998. – №2. – Режим доступа: http://www.raai.org /library/ainews/1998/2/TARASOV.ZIP.
- Заболеева-Зотова А.В. Применение агентно-ориентированной технологии к синтезу новых технических систем / А.В. Заболеева-Зотова, М.В. Набока // Качество и ИПИ (CALS)-технологии. – 2004. – №1. – С.34 – 38.
- Оделл Джеймс. Агенты и сложные системы [Электронный ресурс] / Джеймс Одел // Открытые системы. – 2002. – №10. – Режим доступа: http://www.osp.ru/os/2002/10/182004/.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юлія Вікторівна Парфененко, Віктор Григорович Неня
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.