Управління знаннями за допомогою тезаурусного підходу до предметної галузі “Управління проектами”
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3043Ключові слова:
управління проектами, управління знаннями, тезаурусАнотація
В статті розроблено методичний інструментарій управління знаннями за допомогою тезаурусного підходу, який дозволяє впроваджувати сучасні наукові розробки в методологію управління проектами на проектно-орентованому підприємстві.Посилання
- Решке Х. Мир управления проектами. Основы. Методы. Организация. Применение. / Х. Решке, Х. Шелле. М., 1994. - 304 с.
- Мазур И. И. Управление проектами: Учебное пособие / И. И. Мазур, В. Д. Шапиро, Н. Г. Ольдерогге. – 2-е изд. – М. : Омега-Л, 2004. – 664 с.
- Рыбак А. И. Управление проектной деятельностью на государственном уровне / А. И. Рыбак // Тези доповідей міжнародної конференції „Інноваційний розвиток на основі технологічної зрілості в управлінні проектами”. К. : КНУБА, 2004. – С.100-104.
- Воропаев В. И. Управление проектами в России / В. И. Воропаев.– М. : Аланс, 1995. – 225 с. С.130-173.
- Бушуев С. Д. Проектный менеджмент. Взгляд в будущее / С. Д. Бушуев // Управління проектами та розвиток виробництва: Збірник наукових праць / Під ред. В.А. Рач. – 2000. - № 2(1). – С.7-88.
- Бушуєв С. Д. Розвиток методології управління проектами / С. Д. Бушуєв, О. С. Войтенко // Тези доповідей II міжнародної конференції „Управління проектами у розвитку суспільства. Управління проектами від бачення до реальності”. –К.: КНУБА, 2005. – С.18-20.
- Рач В. А. Проектная деятельность в руслових глобализации и экономики знаний / В. А. Рач // Управління проектами та розвиток виробництва: Збірник наукових праць. / Під ред. В.А. Рач. – 2004. - № 2(10). – С.55-62.
- В.В. Малый, Л.Л. Кармазина, А.И. Мазуркевич. Требования к тезаурусу проекта // Матеріали IV міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами: стан та перспективи» міжнародній науково-практичній конференції «Управління проектами: стан та перспективи» - Миколаїв: НУК, 2008. – С. 99-100.
- Л.Л. Кармазина. Система контроля тезауруса сообщения как решение проблемы несовпадения тезаурусов участников виртуальной команды проекта // Матеріали IV міжнародної науково-практичної конференції «Управління проектами: стан та перспективи» міжнародній науково-практичній конференції «Управління проектами: стан та перспективи» - Миколаїв: НУК, 2008. – С. 71-72.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Валентин Васильович Малий, Лілія Леонідівна Кармазіна, Олена Валеріївна Іващенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.