Признаки использования диагностики на транспорте. Перспективы применения в системах транспорта
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3044Ключові слова:
діагностика, транспорт, система транспортуАнотація
Розглянуті питання використання діагностики на транспорті. Виділені ознаки і передумови формування концепції діагностики в системах транспорту. Визначено важливість розвитку діагностики в рамках зв'язку «транспортна кібернетика - транспортна діагностика».Посилання
- Данько М.І., Кизин О.В. Використання методу експертних оцінок для визначення якості транспортного обслуговування на вантажоутворювальному полігоні [Текст] / Удосконалення вантажної і комерційної роботи на залізницях України. Зб.наук. пр. Вип.62. – Харків: УкрДАЗТ, 2004. – С.75-82.
- Тоценко В.Г. Експертні системи діагностики і підтримки рішень [Текст]: - К.: Наук.думка, 2004. - 125с.
- Гевлич Л.Л. Стратегічна діагностика підприємства [Текст]: Монографія. – Донецьк: Юго-Восток, 2007. – 198с.
- Діагностика стану підприємства: теорія і практика [Текст]: Монографія. За заг.ред. А.Е.Воронкова. – Х.:ІНЖЕК, 2006. – 447с.
- Кравченко В.М., Сидоров В.А., Седуш В.Я. Технічне діагностування механічного обладнання [Текст]: - Донецьк: Юго-Восток, 2007. – 446с.
- Говорущенко Н.Я., Варфоломеев В.Н. Техническая кибернетика транспорта [Текст]: - Х.:ХГАДТУ, 2001. – 271с.
- Денисов К.Н., Перевезенцев Е.Н. Транспортная кибернетика на морском транспорте [Текст] / Транспортная кибернетика. Сб.ст. Отв.ред. П.И.Струмпе. Вып.1(178). – М.:ЦНИИ Морского флота, 1967. – С.3-21.
- Информационные технологии на транспорте. В 3-х кн. Под общ. ред. В.С.Михалевича. Кн.1. Промышленный транспорт / В.И.Грищенко, В.А.Богемский, А.А.Панченко [Текст]: - К.: Наук.думка, 1990. – 199 с.
- Павлов В.І., Бортнік С.М. Транспортно-логістичний комплекс регіону: інтеграційні процеси [Текст]: Монографія. Відп. Ред. М.І.Долішній. - Луцьк: Надстир’я, 2005. - 256 с.
- Акулін В.В., Жулан О.Ю. Обґрунтування вибору методів діагностичного моніторингу дизелів у системі ТОіР засобів транспорту [Текст] / Вісник НТУ: В 2-х частинах. Ч.2. – К. : НТУ, 2007. – Вип.15. – С. 263-268.
- Кринецкий И.И. Проблемы кибернетизации транспорта [Текст] / Межведомственный научный сборник «Транспортная кибернетика». Отв. ред. Кринецкий И.И. Вып.1. – К.: Из-во Киевского ун-та, 1971. – С.3-11.
- Мигаль та ін. Технічна кібернетика транспорту [Текст]: – Х.: ХНАДУ, 2007. – 308 с.
- Панов С.А., Поляк А.М., Поносов Ю.К. Управление грузовыми автомобильными перевозками (Основы анализа) [Текст]: – М.: Транспорт, 1979. – 127с.
- Веревкин Н.И., Тарасенко В.В., Штефкова А.М. Опыт диагностики режима транспортних процессов [Текст]: – Л.:ЛДНТП, 1978. – 23 с.
- Кравченко В.М., Сидоров В.А., Седуш В.Я. Технічне діагностування механічного обладнання [Текст]:– Донецьк: ТОВ «Юго-Восток, ЛТД», 2007. –447с.
- Легостаев Е.А., Исаев И.П., Ковальский А.Н. Автоматизация управления движением поездов на метрополитенах [Текст]: –М.: Транспорт, 1976. –96с.
- Соломатина А.Б. Оценка надежности технологических процессов на сортировочной станции [Текст] / Повышение эффективности работы железных дорог. Сб.науч.тр. Под общ.ред. В.Н.Котуранова. Вып.774. – М.:МИИТ, 1986. – С.126-128.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Алексей Николаевич Горяинов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.