СОВРЕМЕННЫЕ ТЕХНОЛОГИИ ОПТОЭЛЕКТРОННОЙ ДИАГНОСТИКИ В МЕДИЦИНЕ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3056Ключові слова:
оптична діагностика, оксиметрія, оптоелектронні приладиАнотація
На основі існуючих методів оптоелектронної діагностики параметрів життєдіяльності організму розроблений прилад, що визначає оптичні параметри біологічних рідин з метою підвищення точності досліджень. Проведено аналіз оптоелектронних показників прилада й ступеня сатурації крові.Посилання
- Буйлин В.А., Ларюшин А.И., Никитина М.В. Свето-лазерная терапия. Руководство для врачей. – Тверь: ООО «Издательство «Триада», 2004. – 256 с.
- Рогаткин Д.А., Быченков О.А., Поляков П.Ю. Неинвазивная медицинская спектрофотометрия в современной радиологии: вопросы точности и информативности результатов измерений // Альманах клинической медицины. - 2008. - Т. XVII, Часть 1. – С. 83-87.
- Афанасьев А.И., Рогаткин Д.А., Сергиенко А.А., Шумский В.И. Методики и аппаратура неинвазивной оптической тканевой оксиметрии // Материалы XXVI школы по когерентной оптике и голографии. – Иркутск: «Папирус», 2008. – С. 505-513.
- Неотложная медицинская помощь / Глумчер Ф.С., Москаленко В.Ф., Амосова Е.Н. и др. - Киев: Медицина, 2008. - 664с.
- Марино П. Интенсивная терапия: Пер. с англ. доп. - Москва: Гэотар Медицина, 1999. - 640с.
- Калакутский Л. И., Манелис Э. С., Родкина Ю. М. Пульсоксиметрический датчик для диагностики состояния внутриутробного плода в родах // Медицинская техника. - 2005. – №4. - С. 50-51.
- Реброва О.Ю. Статистический анализ медицинских данных. Применение пакета прикладных программ STATISTICA. - Москва: Медиа Сфера, 2003. – 312с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергей Сергеевич Гринько, Анатолий Иванович Денисенко, Анастасия Александровна Новикова, Александр Александрович Новиков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.