ОПРЕДЕЛЕНИЕ ОПТИМАЛЬНОГО РАЗМЕРА БУФЕРА ОНЛАЙНОВОГО ПОТОКА ДАННЫХ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3064Ключові слова:
комп’ютерні мережі, математичне моделювання, відмовоспроможністьАнотація
У роботі пропонується розрахунок раціонального обсягу буфера пакетів даних, при якому імовірність відмови системи не перевершить задану величину. Отримано аналітичне вираження й побудований графік залежності ймовірності відмови від кількості пакетів у буфері.Посилання
- Таненбаум Э. Компьютерные сети. 5-е издание: пер. с англ. / Э. Таненбаум. – СПб. – ПИТЕР, 2010. – 844с.
- Столлингс В. Современные компьютерные сети. 2-е изд.: пер. с англ. / В. Столлингс. – СПб.: ПИТЕР, 2003. – 783с.
- Олифер В. Г. Компьютерные сети. Принципы, технологии, протоколы: Учебник для вузов. 4-е изд. / Олифер В. Г., Олифер Н. А. — СПб.: Питер, 2010. — 944 с.
- Гмурман В.Е. Теория вероятностей и математическая статистика / В.Е. Гмурман. – М.: Высш. шк., 1972. – 368с.
- Старков И.И. Статистическая обработка наблюдений / И.И. Старков. – М.: БИНОМ, 2003 – 312с.
- Крамер Т. Математические методы статистики: пер. с англ. / Крамер Т. – М.: МИР, 1975. – 648с.
- Хемди А. Таха Введение в исследование операций, 7-е издание.: пер. с англ. / Хемди А. Таха – М.: Издательский дом «Вильямс», 2005. – 912с.
- Кельберт М. Я. Вероятность и статистика в примерах и задачах. Т. ІІ: Марковские цепи как отправная точка теории случайных процессов и их приложения / М. Я. Кельберт, Ю. М. Сухов – М.: МЦНМО, 2009. — 295 с.
- Кемени Дж. Конечные цепи Маркова: пер. с англ. / Дж. Кемени, Дж. Снелл – М.: Наука, 1970. – 271с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Павел Евгеньевич Пустовойтов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.