АНАЛИЗ СОВРЕМЕННЫХ МОДЕЛЕЙ ОРГАНИЗАЦИИ ОБУЧЕНИЯ НА БАЗЕ ДИСТАНЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3066Ключові слова:
моделі організації навчання, дистанційне навчання, мережне навчанняАнотація
У статті приведені класифікації моделей дистанційного навчання. Найбільш перспективні моделі навчання на базі дистанційних технологій - модель мережевого дистанційного навчання і модель змішаного навчання - розглянуті з погляду архітектури повчальної системи (LTSA) відповідно до стандарту IEEE P1484.1.Посилання
- Постанова Кабінету Міністрів України від 23.09.2003 № 1494 «Про затвердження Програми розвитку системи дистанційного навчання на 2004-2006 роки».
- Постанова МОН України від 20 грудня 2000р. «Концепція розвитку дистанційної освіти в Україні».
- Рішення Колегії Міністерства освіти і науки України (протокол №2/3-4 від 28.02.2003р.; протокол № 5/5-4 від 24.04.2003 р) «Про впровадження кредитно-модульної системи навчання»
- Кухаренко В.М. Дистанційне навчання. Енциклопедичне видання: Навч.-метод посіб. – Київ.: ТОВ Редакція ”Комп’ютер”, 2007. - 128 с.
- Опыт внедрения образовательной технологии «смешанного обучения» в УГТУ-УПИ / О.И Ребрин., И.И. Шолина // Новые образовательные технологии в вузе: сборник материалов четвертой международной научно- методической конференции, 5-8 февраля 2007 г. Екатеринбург: ГОУ ВПО УГТУ-УПИ, 2007. - С. 125-131.
- Пустырь А.В. Понятие, модели и методологические принципы дистанционного образования. - http://www. gdenet.ru. - 2000.
- IEEE P1484.1/D9, 2001 -11 -30. Draft Standard for Learning Technology - Learning Technology Systems Architecture (LTSA). - http://ltsc.ieee.org.
- Adva n ced Distributed Lea rnig - What is SCORM. – http://www.ad I net.gov/scorm/index.aspx.
- IMS Global Learning Consortium: Specifications. - http:// www.imsglobal.org/specifications.html.
- Модель учебных объектов. - http://lttf.ieee.org/learn tech/ index.html.
- Библиография по learning objects. - http://www.leamativity. com/stendfesources.html.
- Caroline Gray Blended Learning: Why Everything Old Is New Again But Setter. - http/www.leamingcircuits. org/2006/March/gray.html.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Зоя Митрофановна Гадецкая, Л.А. Тарандушка, Светлана Николаевна Одокиенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.