ВИВЕДЕННЯ ВАГОВИХ ФУНКЦІЙ УЗГОДЖЕННЯ ДЛЯ ПОЛІВ АМПЛІТУД ТА ГРАДІЄНТІВ З КВАДРАТНОЮ ОСНОВОЮ СПЕКТРУ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3071Ключові слова:
асинхронні дані, навігаційні реалізації, латеральна зона, навігаційне поле, похибка обсервації, безпека мореплавстваАнотація
Розглядається можливість оцінити поля похибок обсервацій f (x1, x2) , узгодженого з полями складових градієнту f1 (x1, x2) при квадратній основі спектру.Посилання
- Інфімовський С.Ю. Моделювання процесів у просторових випадкових полях похибок обсервацій методом оптимальної фільтрації. // Інфімовський С.Ю. Східно-Європейський журнал передових технологій.– 2010.– № 1/5 (43).– С. 55 – 57.
- Інфімовський С.Ю. Оптимальне згладжування навігаційних реалізацій. // Інфімовський С.Ю. Матеріали VI науково-технічної конференції ВМС ЗС України “Живучість корабля та безпека на морі”. Зб. наук. праць СВМІ ім. П.С. Нахімова.– Вип. 1 (16).– Севавстополь.– 2009.– С. 34 – 38.
- Инфимовский С.Ю. Обобщение корреляционного алгоритма оптимальной интерполяции. // Инфимовский С. Ю. Судоходство № 9 – 2008, С. 19 – 21.
- Гандин Л.С. Статистические методы интерпретации метеорологических данных. // Гандин Л.С., Каган В.Л. Л., Гидрометеоиздат, 1976. 280 с.
- Пугачев В.С. Теория случайных функций и ее применение к задачам автоматического управления. / Пугачев В. С. М.: “ФМ”, 1957. 659 с.
- Резолюция А. 953 (23). Всемирная радионавигационная система:/ Резолюции и другие решения. Ассамблея двадцать третья сессия (резолюции 948 – 995), – Лондон.: ИМО, 2004.– 410 с.
- Яглом А.А. Введение в теорию стационарных случайных функций. / Яглом А.А. – Успехи мат. наук, 1952, 7, № 5, С. 3 – 168.
- Petersen D.P. Reconstruction of multi-dimensional stochastic fields from discrete measurement of amplitude and gradient.// Petersen D.P., Middleton D.– Inform. And Contr., 1964, 7, p. 62 – 84.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергій Юрійович Інфімовський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.