Правила декомпозиції при формуванні моделі предметної області для навчальних курсів
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.3077Анотація
Розглянута задача визначення правила зупинки процесу декомпозиції для формування предметних областей навчальних курсів. Сформульовані і описані два підходи: базований на використанні числа Міллера і базований на властивостях розподілу значень міри асоціативного зв’язку
Посилання
- Рыженко Н.Г., Жигарева Н.А. Структуризация и систематизация сюжетных задач по сложности их решения [Електронний ресурс] // Вестник Омского университета. — 1998. — Вып. 4. — С. 111 — 114. — Режим доступу: http://www.omskreg.ru/vestnik/articles/y1998-i4/a111/article.html
- Miller G.A. The Magical Number Seven, Plus or Minus Two: Some Limits on our Capacity for Processing Information [Електронний ресурс] // Psychological Review. — 1956. — Vol.63. — P.81 — 97. — Режим доступу: http://psychclassics.yorku.ca/Miller/.
- Букалов А.В. Феномен структурирования психоинформационного пространства: иерархия объемов человеческого внимания, памяти и мышления [Електронний ресурс] // Соционика, ментология и психология личности. — № 2. — 1999. — Режим доступу: http://www.socionics.ibc.com.ua/t/magic.html.
- Kalbach J. The Myth of «Seven, Plus or Minus 2» [Електронний ресурс] // Dr. Dobb’s Journal. — 2002. — No 1. — Режим доступу: http://www.ddj.com/184412300.
- Guide to Software Engineering Base of Knowledge (SWEBOK) [Електронний ресурс]. — Режим доступу: http://www.swebok.org/
- Krissilov V., Shabadash D. Towards the Problems of an Evaluation of Data Uncertainty in Decision Support Systems // Information Theories & Applications. — Vol.3. — P. 376 — 380.
- Любченко В., Крисилов В. Использование ассоциативных сетей для грануляции материалов курса // Proceedings of the Second International Conference “Modern (e-) Learning” — Varna, 2007. — Sofia: FOI ITHEA, 2007. — P. 61 — 64.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Вера Вікторівна Любченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.