Методика вибору пасажирських автотранспортних засобів на маршрутах міста
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.3082Анотація
Пропонується обирати транспортний засіб для роботи на маршрутах міського пасажирського транспорту, виходячи з інтересів пасажирів, через зменшення транспортного стомлення, і задоволення економічних вимог перевізника і органів місцевого самоврядування до маршруту, через прийнятний строк окупності транспортних засобів. Запропоновані номограми визначення транспортної стомлюваності пасажира і періоду окупності транспортних засобів різної пасажиромісткості значно спрощують вибір транспортного засобу для роботи на маршрутах міста
Посилання
- Ефремов И.С., Кобозев В.М., Юдин В.А. Теория городских пассажирских перевозок: Учеб. пособие вузов. – М.: Высш. школа, 1980. – 535с..
- Володин Е.П., Громов Н.Н. Организация и планирование перевозок пассажиров автомобильным транспортом. – М.: Транспорт, 1982.
- Гудков В.А. Автомобильные пассажирские перевозки: Учеб. пособие – Волгоград, 1986.
- Антошвили М.Е., Спирин И.В. Определение потребного количества подвижного состава для работы на городских автобусных маршрутах. – М.: ЦБНТИ Минавтотранса РСФСР, 1975. – 44с.
- Доля В.К. Методы организации перевозок пассажиров в городах. - Х.: «Основа», 1992. – 144с.
- Гюлев Н.У. Выбор рационального количества автобусов на маршрутах города с учетом влияния человеческого фактора. – Харьков: ХНАДУ, 1993. – 230с.
- В. Ф. Харченко, Е.Е. Вакуленко К вопросу о выборе пассажирских автотранспортных средств для обслуживания городских маршрутов в условиях конкуренции на рынке автотранспортных услуг // Вестник. – Днепропетровск: ДИИТ. – 2008. – Вып. 25.
- В.К. Доля, К.Є. Вакуленко Щодо формування тарифів на міському автотранспорті з урахуванням параметрів транспортного процесу // Научно-технический сборник. Коммунальное хозяйство городов. – Харьков: ХНАМГ. – 2008. – Вып. 84. – с. 316 – 322.
- Инструкция по разработке экономических паспортов городских автобусных маршрутов. Материалы семинара «Организация и экономика городских пассажирских перевозок». – Одесса: Южноукраинский региональный учебный центр, 2000г.
- Нартова Л.Г. Методы изображений и алгоритмы построения номограмм в экономике АП: Учеб. пособие – М.: МАИ, 1990.
- Государственные Строительные Нормы Украины ДБН 360 - 92 ** Киев 2002 ДБН 360-92 ** является переизданием ДБН 360-92*с учетом изменений № 4 - № 10 с разрешения Госстроя Украины (письмо от 19.03.2002 г. № 1/52-170)
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Виктор Константинович Доля, Екатерина Евгеньевна Вакуленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.