ИНЕРЦИАЛЬНЫЙ ПОСТРОИТЕЛЬ НАПРАВЛЕНИЯ С ДВУХКАНАЛЬНОЙ АВТОКОМПЕНСАЦИЕЙ ВЛИЯНИЯ ВНЕШНИХ ПОМЕХ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3093Ключові слова:
вільний гіроскоп, автокомпенсація впливу перешкод, напрямлений графАнотація
Будується аналітична структура визначника напрямку на базі тривісного астатичного гіроскопа з двохканальною автокомпенсацією впливу зовнішніх чинників. Отримані співвідношення для визначення девіації осі фігури для перших двох наближень.
Посилання
- Magnus, K. Beitrage zur Dynamik des Kraftsfreien kardanisch gelagerten Kreisels. [Текст] / К. Magnus // Zeitschrift fur Angewandte Matematik und Mechanick. Ingenicur – wissenschaftliche Forschungsarbeinen, 1955. - Januar / Februar, Band 35, Heft 1/ 2, S. 23-24.
- Ишлинский А.Ю. Механика гироскопических систем [Текст] / А.Ю. Ишлинский. – М.: Изд. НАН РФ, 1963. – 258 с.
- Левенталь Е.Б. О некоторых явлениях трения при вибрациях и качаниях, влияющих на показания приборов [Текст] / Е.Б. Левенталь // Точная индустрия. – 1987. - №4, 5, 6.
- Лестев А.М. О движении статически сбалансированного гироскопа в кардановом подвесе, установленного на вибрирующем основании [Текст] / А.М. Лестев // Изв. ВУЗов СССР, Приборостроение. – 1962. – Т.6, № 1. – С. 29-31.
- Автокомпенсация инструментальных погрешностей гиросистем / [Текст]: монография / С.М. Зельдович, М.И. Малтинский, И.М. Окон, Я.Г. Остромухов. – Л.: Судостроение, 1976. – 255 с.
- Демиденко В.П. Исследование влияния сил сухого трения на динамику одногироскопных и двухгироскопных чувствительных элементов [Текст] / В.П. Демиденко, А.А. Сенько // Анализ и синтез командно-измерительных приборов систем управления: Сб. научн. трудов. – М.: Мин. обороны СССР, 1972. – С. 49-53.
- Петров Б.Н. Принцип инвариантности и условия его применения при расчете линейных и нелинейных систем [Текст]: сб. научн. тр. / Первый международный конгресс ИФАК по автоматическому управлению: Москва, 1961. – С. 111-119.
- Одинцов А.А. Метод автокомпенсации влияния внешних помех, действующих на гироскопы и маятниковые акселерометры [Текст] / А.А. Одинцов // Автоматика и приборостроение. – 1973. – С. 87-94.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Виктория Николаевна Мельник, Владимир Владимирович Карачун
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.