ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ РІШЕНЬ В ПРОЕКТАХ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЛОГІСТИЧНИХ ЛАНЦЮГІВ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3094Ключові слова:
логістичний ланцюг, проекти модернізації, ефективністьАнотація
Визначено особливості застосування, недоліки та переваги використання методології проектного аналізу, математичного моделювання роботи логістичного ланцюга при оцінці ефективності впровадження проектів модернізації.Посилання
- Васелевський М. та ін. Економіка логістичних систем: Монографія / За наук, ред. Є. Крикавського та С. Кубіва. - Львів: Видавництво «Львівська політехніка», 2008. – 596 с.
- Чухрай Н.І., Гірна О.Б. Розвиток логістики в умовах Е-економіки. // Вісник національного університету «Львівська політехніка». «Логістика» №623 – Львів:, 2008. – с. 272 -278.
- Лактионова О.Е. Формирование логистических систем: методология и практика. Монография / НАН Украины. Ин-т экономики пром-сти. – Донецк, 2002. – 319 с.
- В.В. Дыбская, Е.И. Зайцев, В.И. Сергеев, А.Н. Стерлигова. Логистика: Учебник / под ред. В. И. Сергеева. — М.: Эксмо, 2008. – 944 с. – (Полный курс МВА).
- Николайчук В.Е., Кузнецов В.Г. Теория и практика управления материальными потоками (логистическая концепция): Монография. – Донецк: ”КИТИС”, 1999. – 413 с.
- Горяїнов О.М., Рославцев Д.М. Автотранспорт в логістичних системах і ланцюгах. Монографія. – Харків: НТМТ, 2009. – 344 с.
- Сергеев В.И. Новое видение системы контроллинга логистических бизнес-процессов в цепи поставок. // Логистика и управление цепями поставок, №5, 2007. – с. 9-21.
- Григорян М.Г. Особенности использования сбалансированной системы показателей для логистического провайдера//Логистика и управление цепями поставок, №5, 2007.–с. 9-21.
- Андреев Е.А. Планирование замены оборудования в логистической системе модернизации инфокоммуникаций // Интегрированная логистика, № 4, 2007. – с. 18-20.
- Аналіз вигід і витрат: Практ. посіб. /Секретаріат Ради Скарбниці Канади; Пер. з англ. С.Соколик; Наук. ред. пер. О. Кілієвич. – К: Основи, 1999. – 175 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Дмитро Миколайович Рославцев
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.