ОБҐРУНТУВАННЯ ВИБОРУ ПАРАМЕТРІВ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ДАЛЬНОСТІ ВИДИМОСТІ ДОРОЖНІХ ОБ’ЄКТІВ В ТЕМНУ ПОРУ ДОБИ ПРИ ЕКСПЕРТИЗІ ДТП
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3095Ключові слова:
видимість, транспортний засіб, автомобільні фари, умови експлуатації, освітленість, дорожньо-транспортна пригода, математична модельАнотація
Статтю присвячено актуальній проблемі поліпшення якості проведення автотехнічної експертизи ДТП за рахунок визначення дальності видимості дорожніх об’єктів в темну пору доби в умовах неточності та невизначеності вихідних даних.Посилання
- Редзюк А.М. Безпека дорожнього руху: аналіз, завдання та шляхи вирішення // Автошляховик України. – 2001. - №2. – С. 14 – 18.
- Шаша І.К., Фесенко Г.І. Формування системи оцінки рівня безпеки руху енергетичними характеристиками транспортного потоку // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - №3/2 (27). 2007. – С.69-71.
- Шаша И.К. Методология нормирования технического состояния транспортных машин по критериям надежности и эксплуатационной безопасности // Вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка. Випуск 69 «Проблеми надійності машин та засобів механізації сільськогосподарського виробництва», Харків 2008. С. 23-29.
- Кашканов А.А. Принципи та моделі оцінки ефективності автомобільних фар / А.А. Кашканов, В.П. Кужель // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. – 2002. - № 2. – С. 139-143.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ігор Костянтинович Шаша, Олег Григорович Сазонов, Євгеній Ігорович Гаркавцев, Вадим Ігорович Чудовський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.