ЛОГІСТИЧНИЙ ПІДХІД ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ СФЕР ВИКОРИСТАННЯ РІЗНИХ ВИДІВ ТРАНСПОРТУ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3100Ключові слова:
автомобільний і залізничний транспорт, сфери використання, системаАнотація
На підставі існуючих підходів запропоновано нову цільову функцію щодо визначення сфер раціонального використання автомобільного і залізничного видів транспорту.Посилання
- Нікітін П.В. Ефективність логістичного управління перевезеннями вантажів в умовах взаємодії різних видів транспорту: Монографія. – К.: Видавничий Дім Дмитра Бураго, 2008. – 104 с.
- Сопоставление издержек разных видов транспорта // Под ред. д-ра экон. наук В.И. Дмитриева и канд. экон. наук П.Н. Шимко. – ИКТП, М.: Транспорт, 1972. – 486 с.
- Державний комітет статистики України // Транспорт. Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua/ – Назва з екрану.
- Шафиркин Б.И. Единая транспортная сеть и взаимодействие видов транспорта. – М.: Высшая школа, 1977. – 237 с.
- Цветов Ю.М. Теоретические и практические основы организации управления разными видами транспорта и их взаимодействия при перевозке грузов: Дис...д-ра экон. наук: 08.00.05 / Арендный институт комплексных транспортных проблем. – К., 1993. – 53с.
- Единая транспортная система. В.Г. Галабурда, В.А. Персианов, А.А. Тимошин и др./ Под ред. В.Г. Галабурды. 2-ое изд. с измен. и дополн. – М.: Транспорт, 2001. – 303 с.
- Пономарьова Н.В. Прогнозування вантажопотоків на наземних видах транспорту у міжнародному сполученні. Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.01 / ХНАДУ. – Х., 2007. – 20с.
- Тарский И. Фактор времени в транспортном процессе. Пер. с польск. Ч.С. Рачинской. Под ред. д-ра экон. наук Н.Н. Баркова. – М.:Транспорт, 1979. – 308с.
- Павленко О.В. Розробка моделі функціонування логістичних ланцюгів транспортного вузла для вибору інтенсивних технологій вантажоруху. Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.01 / ХНАДУ. – Х., 2004. – 14с.
- Карпенко О.О. Формування тарифів на змішані перевезення вантажів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 [Електронний ресурс] / Національний транспортний ун-т. – К., 2007. – 18с. Режим доступу: http://www.nbuv. gov.ua/ard/2007/07poozpv.zip.
- Мельниченко О. І. Розробка методів, моделей і алгоритмів організації і управління процесами перевезень вантажів у транспортному комплексі. Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / УТУ. – К., 2000. – 18 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрій Олександрович Давідіч, Марія Володимирівна Ольхова, Євген Іванович Куш
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.