Синтез оптимальных систем транспорта газа
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.3112Анотація
При синтезе газотранспортных систем связанном с проектными изменениями и увеличением числа единиц оборудования, необходимо учитывать много факторов. Критерием оптимальности могут служить общие минимальные затраты в год, включая капитальные затраты и расходы по эксплуатации и техническому обслуживанию. В статье представлены результаты использования для синтеза газотранспортных сетей комбинации пинч - метода совместно с эксергетическим анализом
Посилання
- Linnhoff , B. Pinch anaiysis for network desig [Текст] / B. Linnhoff , R.Smit. 1994. – p. 1.7.2-1 -1.7.3-10.
- Основы интеграции тепловых процессов [Текст] / Р.Смит, Й.Клемеш, Л.Л.Товажнянский, П.А.Капустянко, Л.М. Ульв. – Харьков, НТУ “ХПИ”, 2000. – 456 с.
- Використання методу пінч-аналізу і модульної декомпозиції для синтезу теплообмінних систем [Текст] / Г.О. Статюха, Я. Жезовський, Ю.О. Безносик, А. Жезовськая, Л.М. Бугаева // Наукові вісті НУТУ „КПІ”. – 2002. - № 3. – С.24 – 31.
- Безносик, Ю. Синтез реактивних масообмінних мереж [Текст] / Ю. Безносик, Л. Бугаєва, Г. Статюха // Вісник Вінницького політехнічного інституту. – № 6. – 2005.– С. 30 – 35.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Геннадій Олексійович Статюха, Юрий Александрович Безносик, Сергей Владимирович Плашихин, Риахи Реза
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.