МОДЕЛИ ОЦЕНКИ И ПЛАНИРОВАНИЯ МОНИТОРИНГА ОПАСНОСТИ ОПОЛЗНЕЙ НА МАГИСТРАЛЬНЫХ АВТОМОБИЛЬНЫХ ДОРОГАХ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3115Ключові слова:
моніторинг, обвали, магістральні автомобільні дорогиАнотація
Розглянуті моделі оцінки і планування небезпеки зсувів на магістральних автомобільних дорогах в умовах різного ступеня невизначеності початкової інформації за багатьма критеріями.Посилання
- Рудько Г.И., Ерыш И.Ф. Оползни и другие геодинамические процессы горноскладчатых областей Украины (Крым, Карпаты): Монография − К.:Задруга, −2006. − 624 с.
- Абрамов Ю.О., Грінченко Є.М., Тютюник В.В. Шевченко Р.І. Основні поняття та концепція моніторингу небезпечних факторів, як елемент єдиної системи попередження надзвичайних ситуацій // Пожежна безпека: теорія і практика. − 2008. − №1 − С. 5-8.
- Абрамов Ю.О., Грінченко Є.М., Кірочкін О.Ю., Коротинський П.А., Миронець С.М., Росоха В.О., Тютюник В.В., Чучковський В.М., Шевченко Р.І. Моніторинг надзвичайних ситуацій. Підручник. – Х.: Вид-во АЦЗУ, 2005. – 530 с.
- Саати Т. Принятие решений. Метод анализа иерархий / Т. Саати. – М.: Радио и связь. − 1993. − 305 с.
- Saaty T.L. Decision making with Dependence and Feedback. The Analytic Network Process. Pittsburgh: PWS Publications, 2000. - 370 p.
- Нефедов Л.И. Филь Н.Ю., Губин Ю.Л. Модели и методы мониторинга опасных чрезвычайных природных ситуаций на магистральных автомобильных дорогах // Технология приборостроения. - 2009. - №2. - С. 23-28.
- Петров Е.Г., Новожилова М.В., Гребеннік І.В. Методи і засоби прийняття рішень у соціально-економічних системах / Навч. посібник. – Харків: ХДТУБА, 2002.– 284 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Леонид Иванович Нефедов, Наталья Юрьевна Филь, Юрий Леонидович Губин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.