Моделювання операцій оповіщення черговим по станції працюючих на коліях станції
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2014.31353Ключові слова:
оповіщення, черговий по станції, працюючі на коліях станції, функціонально-семантична мережа, моделювання, математичне сподівання, вірогідність оповіщенняАнотація
Забезпечення працюючих на коліях станції та пасажирів можливе лише за умови надійного своєчасного оповіщення, виконання якого покладено на чергового по станції. Для отримання кількісних значень ймовірності своєчасного виконання оповіщення побудовано функціонально-семантичну мережу та відповідну модель.
Дослідженні залежності між ймовірністю своєчасного виконання операцій та психофізіологічним станом чергового по станції і кількістю працюючих бригад на коліях станції.
Посилання
- Teslenko, I. M. (2005). Povyshenie bezopasnosti truda na zheleznodorozhnom transporte. GOU VPO DVGUPS, 20.
- Kuznecov, K. B. (2008). Bezopasnost tehnologicheskih processov i proizvodstv. Moscow: Uchebno-metodicheskiy centr po obrazovaniyu na zheleznodorozhnom transporte, 204.
- Boynik, A. B., Koshevoy, S. V., Panchenko, S. V., Sotnik, V. A. (2005). Sistemyi intervalnogo regulirovaniya dvizheniya poezdov na peregonah. Kharkiv: UkrGAZhT, 256.
- Boynik, A. B. (2003). Bezopasnost zheleznodorozhnyih pereezdov. Kharkiv: Transport Ukrainyi, 184.
- Buzanov, S. P., Kharlamov, V. F. (1986). Okhrana truda na zheleznodorozhnykh stantsiyakh. Moscow: Transport, 284.
- Moroz, V. P. Filenko, I. O. (2010). Psykhodiahnostyka intehralnoho zavantazhennia operatyvno-dyspetcherskoho personalu na zaliznychnomu transporti. Aktualni problemy psykholohii. Vol. 1: Orhanizatsiina psykholohiia. Ekonomichna psykholohiia. Sotsialna psykholohiia, 25, 209.
- Gubinskiy, A. I., Kobzev, V. V. (1975). Otsenka nadezhnosti deyatel'nosti cheloveka-operatora v sistemakh upravleniya. Moscow: Mashinostroenie, 52.
- Asherov, A. T., Sabadash, V. V. (2008). Sudebno-ergonomicheskaya ekspertiza neschastnykh sluchaev v sisteme «chelovek-tekhnika-sreda». Kharkiv: UIPA, 145.
- Adamenko, A. N., Asherov, A. T., Berdnikov, I. L., Lavrov, E. A. (1993). Informatsionno-upravlyayushchie cheloveko-mashinnye sistemy: Issledovanie, proektirovanie, ispytaniya. Moscow: Mashinostroenie, 528.
- Moroz, V. P. (2010). Pro spivvidnoshennia naiavnoho ta potribnoho vydiv chasu v liudyno-mashynnykh systemakh keruvannia rukhom poizdiv. Informatsiino-keruiuchi systemy na zaliznychnomu transporti, 4, 2–3.
- Moroz, V. P., Skolota, S. V. (2010). Vrakhuvannia umov pratsi pry proektuvanni ARM operatyvno-dyspetcherskoho personalu. Informatsiino-keruiuchi systemy na zaliznychnomu transporti, 4, 2.
- Sapozhnikov, Vl. V., Elkin, B. N., Kokurin, I. M. (1997). Stantsionnye sistemy avtomatiki i telemekhaniki. Moscow: Transport, 432.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергій Олексійович Змій, Володимир Петрович Мороз, Роман Володимирович Турчинов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.