N-КАНАЛЬНИЙ D-МОН ТРАНЗИСТОР З ПОДВІЙНОЮ ДИФУЗІЄЮ ДЕЦИМЕТРОВОГО ДІАПАЗОНУ ЧАСТОТ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3148Ключові слова:
транзистор, топологія, автодинний сенсорАнотація
Зпроектовано польовий МОН-транзистор з вертикальною структурою методом подвійної дифузії. Транзистор розрахований на роботу в діапазоні частот до 900 МГц. Формування металізації затвору та витоку проводиться в одному технологічному циклі, що спрощує технологічний процес виготовлення транзистора та понижує вимоги до допусків цього етапу виготовлення.Посилання
- O.S. Stoican NQR detection setup/ O.S. Stoican// Rom. Journ. Phys..— 2006.— Vol. 51, Nos. 1-2.— P. 311-315.
- P.M. Andersen Ultralow power low noise ultrahigh frequency magnetic resonance spectrometer/ P.M. Andersen, N.S. Sullivan, L.W. Phelps, and J.B. Legg// Rev. Sci. Instrum., Vol.63, Is.1, 1992.
- Ван дер Зил А. Шумы при измерениях/ Ван дер Зил А.— М.: Мир, 1979.— 292с.
- Хандожко А.Г., Слынько Е.И., Черныш И.П. Автодинный детектор для исследования ядерного магнитного резонанса и размерных эффектов в полупроводниках/ Хандожко А.Г., Слынько Е.И., Черныш И.П.// ПТЭ.— 1988.— №5.— С.110-112.
- http://www.uran.donetsk.ua/~masters/2001/fvti/tereschuk/diss/lib/mop.htm.
- Браиловский В.В. Гибридный автодинный сенсор магнитного резонанса/ Браиловский В.В., Верига А.Д., Политанский Л.Ф.// Технология и конструирование в электронной аппаратуре. Научно-технический журнал.– 2009.– № 5.– С.7-9.
- С. Зи Физика полупроводниковых приборов/ С. Зи; [Перевод с английского], под.ред. Р.А. Суриса.— [в 2-х книгах].— Москва: «Мир», 1984
- Окснер Э.С. Мощные полевые транзисторы и их применение/ Окснер Э.С.; [Перевод с английского], под.ред. В.Н. Мышляева.— Москва: «Радио и связь», 1985.— 288с.
- Брайловский В.В. Моделирование схемы автодинного сенсора на полевом транзисторе/ Брайловский В.В., Верига А.Д., Готра З.Ю., Кушнир Н.Я.// Известия вузов. Радиоэлектроника.– 2010.– № 1.– С.1-7
- N.Sullivan Nuclear resonance spectrometers using field effect transistors/ Neill Sullivan// Rev. Sci. Instrum. .— 1971.— vol.42, №4.— P.462-465.
- Брайловський В.В., Верига А.Д., Хандожко О.Г. Ефективність стокового детектування в автодинному спін-детекторі// Науковий вісник Чернівецького університету, Фізика. Електроніка. Збірник наукових праць. Випуск 201.– 2004.– С.110-112. стр. 10.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Андрій Дмитрович Верига, Леонід Францевич Політанський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.