ПОГРЕШНОСТЬ ИЗМЕРЕНИЯ МАГНИТНОГО МОМЕНТА КОНТУРНЫМИ СИСТЕМАМИ С ВРАЩЕНИЕМ ТЕХНИЧЕСКОГО ОБЪЕКТА
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3150Ключові слова:
магнітний момент, сигнатура магнітного потокуАнотація
Проведено аналіз похибки визначення магнітного моменту, за допомогою математичної обробки магнітних сигнатур повертання технічного об’єкту, зафіксованих контурною вимірювальною системою.Посилання
- Holmes John J. Theoretical Development of Laboratory Techniques For Magnetic Measurement of Large // IEEE Transactions on Magnetics. – 2001. - Vol.37, № 5. – P. 3790-3797.
- Волохов С.А., Ивлева Л.Ф. Методическая погрешность измерений магнитного момента // Технічна електродинаміка. -1996. -№ 4. –С. 72-74.
- Гетьман А.В. Определение пространственных гармоник магнитного поля вблизи поверхности технического объекта // Электричество. – 2005. –№1. –С. 55-60.
- Розов В.Ю., Гетьман А.В. Структура контурных динамических систем для практического гармонического анализа магнитного поля технических объектов // Техническая электродинамика. – 2008.- Тематический выпуск. Ч.
- Проблеми сучасної електротехніки. –С. 97-100.
- Шимони К. Теоретическая электротехника. -М.: Мир, 1964. -774 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Андрей Владимирович Гетьман
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.