АНАЛИТИЧЕСКОЕ ОПИСАНИЕ КРИВЫХ УСТАЛОСТИ МЕТАЛЛИЧЕСКИХ МАТЕРИАЛОВ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3153Ключові слова:
матеріали, криві утоми, дислокаційні моделіАнотація
На підставі дислокаційних моделей отримані три аналітичні вирази кривих Велера. Проведено порівняння експериментальних і аналітичних кривих утоми сплавів на основі міді і ніхрома.Посилання
- Трощенко В.Т. Нелокалізоване втомне пошкодження металів і сплавів// Фізико-хімічна механіка матеріалів. – 2006. - №1. – с.26-38.
- Трощенко В.Т., Сосновский Л.А. Сопротивление усталости металлов и сплавов. Справочник. Ч.1. − Киев: Наукова думка, 1987. - 510 с.
- Иванова В.С., Терентьев В. Ф. Природа усталости металлов.- М.: Металлургия, 1978. - 456 с.
- Фирстов С.А., Луговской Ю.Ф. О влиянии микроструктуры на циклическую долговечность микрослоистых Fe/ Cu, Mo/Cu и дисперсно-упрочненных Ni-Cr-Al2O3 материалов // Доповіді НАНУ. – 2008. – №10. –С.112-117.
- Экобори Т. Научные основы прочности и разрушения материалов. Пер. с яп. Киев: Наук. думка, 1978. − 352 с.
- Яковлева Т.Ю. Локальная пластическая деформация и усталость металлов.- Киев: «Наукова думка», 2003. – 236 с.
- Conrad H. – J.Metals, 1964, 16, 7, 582.
- Alefeld G. – Zs. Naturforschung, 1962, 17a, 10, 899.
- О физической природе температурной зависимости предела текучести/ Мильман Ю.В., Трефилов В.И.// Механизм разрушения металлов. - Киев: Наукова думка. - 1966. – С. 59 -76.
- Фирстов С.А., Луговской Ю.Ф. Особенности влияния микроструктуры на прочность композиционных материалов при статическом и циклическом нагружении// Электронная микроскопия и прочность материалов. – К.: изд. ИПМ. – 2008. – С. 83-88.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергей Алексеевич Фирстов, Юрий Федорович Луговской
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.