СНИЖЕНИЕ УРОВНЕЙ ВИБРАЦИИ ТРУБОПРОВОДОВ НАСОСНОЙ СТАНЦИИ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3155Ключові слова:
амплітуда та частота вібрації, трубопровід насосаАнотація
У статті запропоновано ряд конструктивних заходів по зменшенню вібрацій трубопроводів насосів Диканівської станції. Наведені результати розрахунку на резонанс трубопроводів насосів та експериментальних досліджень вібрацій до та після встановлення додаткових опор на них, які в 5-10 разів знизили рівні вібрації та підвищили надійність трубопроводів.Посилання
- Самарин А.А. Вибрации трубопровода энергетических установок и методы их устранения – М., Энергия, 1979. – 288 с.
- Гладких П.А., Хачатурян С.А. Вибрации в трубопроводах и методы их устранения. – М., Машгиз, 1959. – 243 с.
- Писаренко Г.С. Вибропоглащающие свойства конструкционных материалов. Справочник. Киев: Наукова думка, 1971.– 376 с.
- Государственные стандарты СССР. Резино-металлические равно-частотные виброизолирующие опоры ОВ-ГОСТ 17712-72. Резиновые виброковрики КВ-1 и КВ-2, ГОСТ 17725-81. Прокладки из резины ГОСТ 7338-77, ГОСТ 19177-81, ГОСТ 25640-83.
- Нормы расчета на прочность оборудования и трубопроводов энергетических установок, ПНАЭ Г-7-002-86.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрій Михайлович Кухтенков
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.