ПРОЦЕС КИСЛОТНОГО РОЗКЛАДУ СІРІЙСЬКОГО ФОСФОРИТУ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3163Ключові слова:
фосфорит, кислотний розклад, сульфатний режим, фосфорна кислотаАнотація
В статті представлено результати дослідження процесу сірчано- та фосфорнокислотного розкладу сірійського фосфориту – сировини промисловості мінеральних добрив. Встановлено оптимальну концентрацію SO3 у рідкій фазі пульпи розкладу та функціональну залежність ступеню розкладу від основних технологічних параметрів.Посилання
- Халасе К.Г., Тошинский В.И., Лобойко А.Я.. Сравнительная оценка иорданских фосфоритов как сырья для получения фосфорной кислоты. // Химическая промышленность. – 1993. – №12. – С. 24-31.
- Астрелін І.М., Л. Мебаркі, Толстопалова Н.М., Золотарьов О.Є.- Хімічний склад і фізико-хімічні властивості фосфоритів родовища Джебель Онк (Алжир) // Хімічна промисловість України. – 1999. – №6. – С. 8-13.
- Тошинский В.И., Хариков А.М. Комплексная оценка реакционной способности алжирских фосфоритов. // Хімічна промисловість України. – 2002. -- №4. С. 3 – 5.
- Карпович Э.А., Кий А.Н., Дмитриев Е.И., Вакал С.В. Сирийские фосфориты. Особенности переработки на удобрения. // Хімічна промисловість України. – 2004. – №2. – С. 35-39.
- Методы переработки природных фосфатов / Л.Д. Пляцук, С.В. Вакал, Н.И. Андриенко //Вісн. Сум. Держ. Ун-ту. Сер. Техн. Науки. – 2006. - №5. С. 108 – 115.
- Копылев Б.А. Технология экстракционной фосфорной кислоты. – Л.:Химия, 1981.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Русланм Миколайович Клименко, Володимир Ілліч Тошинський, Сергій Володимирович Дудка
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.