ИЗУЧЕНИЕ СТРУКТУРЫ КАРБАМИДОФОРМАЛЬДЕГИДНЫХ ОЛИГОМЕРОВ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3171Ключові слова:
ступінь полімеризації, карбамід, формальдегід, олігомерАнотація
Проведена робота по вивченню ступеня полімеризації карбамідоформальдегідних олігомерів по балансу витрачання функціональних груп і по кількості води, що виділилася в ході реакції.Посилання
- Вирпша З., Бжезинский Я. Аминопласты. М.: Химия, 1973,- С-44, (380).
- Балакин В.М., Трощин А.В., Тимошенко Н.Л. Карбамидоформальдегидные смолы для производства древесностружечных плит // Деревообрабатывающая промышленность. – 1998. - №4. – С.21 – 23.
- De Jong J.I. and De Jonge J. Kinetics of the Formation of Methylene Linkages in solutions of Urea and Formaldehyde // Recueil. – 1953. – Vol. 72. – P.139 – 156.
- De Jong J.I and De Jonge J. The Reaction Between urea and Formaldehyde in Concentrated solutions // Recueil. – 1952. – Vol. 71. – P. 890 – 898.
- Staudinger H., Krаssig H., Welzel G. Harnstoff und formaldehyde mit groser spezificher oberlache // Makromolek. Chem. – 1956. – Vol. 20. – P.1-27.
- Доронин Ю. Г., Свиткина М. М., Мирошниченко С. Н. Синтетические смолы в деревообработке. – М.: Лесная промышленность, 1979. – 208 с.
- Методы анализа лакокрасочных материалов. М., Химия, 1974. – 472 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Владимир Зиновьевич Маслош, Наталья Павловна Головненко, Ольга Владимировна Маслош, Николай Федорович Тюпало
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.