Математическое моделирование дифракции лазерного излучения на вибрирующей поверхности со световозвращающим покрытием
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.3174Анотація
Проведено обоснование связи параметров рассеянного лазерного излучения с соответствующими пространственными параметрами движения отражающей поверхности со световозвращающим покрытием. Результаты свидетельствуют о возможности создания различного вида лазерных приборов вибрационного контроля
Посилання
- Застрогин Ю.Ф. и др. Лазерные приборы вибрационного контроля и точного позиционирования. – М.: Машиностроение, 1995. – 315с.
- Пресняков Ю.П., Щепинов В.П. Использование спекл-эффекта для анализа колебаний шероховатой поверхности. // Журнал технической физики №8, том 67, – М., 1997. – С.71-75.
- Доля Г.Н., Кочин А.В., Якименко С.Н., Живчук В.Л. Измерение параметров вибраций объектов со светоотражающими покрытиями методом прямого фотодетектирования. Сборник научных трудов ХВУ, вып № 1(39), 2002, с.102-104.
- G. N. Dolya, V. Zhyvchuk The appreciation of the influence of exactness of focusing on the work of the laser homodyne method of measuring the parameters of vibration. Proc. SPIE Vol. 5582, p. 45-52, Sep 2004 .
- Государственный стандарт Российской федерации ГОСТ Р12.4.026-2001. Цвета сигнальные, знаки безопасности и разметка сигнальная.
- Дитчберн Р. Физическая оптика – М.: Наука. Главн. ред. физико-математической литературы. 1965, – 631с.
- Борн М., Вольф Э. Основы оптики. – М.: Наука. Главн. ред. физико-математической литературы, 1973, – 720с.
- Доля Г.Н., Живчук В.Л., Трикоз М.В. Оценка потенциальной точности измерений двулучевого лазерного виброметра телевизионного типа. Збірник наукових праць «Вісник Харківського національного універсітету ім.В.Н.Каразіна» №646. Серія «Радіофізика та електроніка» вип. №2. Харків, 2004, с.32-36.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Григорий Николаевич Доля, Елена Сергеевна Чудовская, Андрей Викторович Кочин
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.