Моделирование процесса оседания ФЭК под действием центробежных сил
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.3176Анотація
Рассмотрены вопросы моделирования процесса седиментации частиц крови под действием неоднородных центробежных сил. Определены основные параметры оседания, а также показан характер движения границы плазма/эритроциты с учетом свойств крови животных
Посилання
- Воейков В.Л. Физико-химические и физиологические аспекты реакции оседания эритроцитов. // Успехи физиологических наук. – 1998. – т. 29. №4. –с. 55-73.
- Возиян И.В., Дацок О.М. Анализ моделей седиментации эритроцитов. // Вестник НТУ ХПИ. – 2005. – Вып. 23. – с. 162-169.
- Лосев Е.С. К гидродинамической теории оседания эритроцитов. // Механика композитных материалов. – 1980. – №1. – с. 136-141.
- Регирер С.А. К вопросу о континуальных моделях суспензий. – Прикл.математика и механика. – 1978. – т.42, №4. – с.379-388.
- Кизилова Н.Н., Черевко В.А. Моделирование агрегации и оседания частиц суспензий в трубках в поле гравитационных и центробежных сил. //Материалы XV Междунар. конф. по механике и современным прикладным программным системам. – М.: Вузовская книга. - 2007. - С.264-265.
- Дацок О.М., Жолонский Е.Н., Кизилова Н.Н. Двухфазная модель оседания эритроцитов в неоднородном поле сил.// Вестник ХГПУ. – 2002. - №135. – с. 36-45.
- Кизилова Н.Н. Влияние некоторых физических полей на механические процессы в биологических тканях: Автореф. Дисс..канд. физ.-мат.наук: 01.02.05/Харьк. Гос.ун-т. – Харьков, 1993. – 18с.
- Котельников А.А., Аристов А.А., Трифонова А.А. Моделирование процесса оседания эритроцитов в капельной пробе // Современные техника и технологии: Труды XII Международной научно-практической конференции студентов и молодых ученых. – 27-31 марта 2006. – Томск: Изд. ТПУ. – 2006 – Т. 1. – c. 324-326.
- Лосев Е.С. Моделирование оседания агрегирующих частиц //Изв. АН СССР. МЖГ. – 1983. – №3. – с.71-78.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Юрий Евгеньевич Мегель, И. В. Возиян, А. И. Рыбалка
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.