О структуре системы поддержки принятия решений (СППР) по управлению БЖД
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2009.3186Анотація
Рассмотрены вопросы, связанные с возможностью реализации информационных систем поддержки принятия решений по управлению безопасностью жизнедеятельности населения региона. Разработанная и описанная в статье СППР может быть реализована на базе структурных подразделений по безопасности жизнедеятельности при местных исполнительных органах государственной власти
Посилання
- Безпека життєдіяльності: навч. посіб. / За ред. В.Г. Цапка. — 2-ге вид., перероб. і доп. — К.: Знання-Прес, 2003. —397с.
- Матвеев А. В., Котов В. П., Мушкудиани М. И. Применение информационных технологий в управлении средой обитания.— СПб.: ГУАП, 2005.— 96 с.
- Білінський Б.О., Мірус О.Л., Кусай М.І. Підтримка рішень з управління охороною праці на основі інформаційної аналітичної системи // Пожежна безпека, 2008. — №12. — С.89-95
- Праховнік Н.А. Застосування системи підтримки прийняття рішень для підвищення ефективності управління охороною праці на галузевому рівні / Вісник НТУ «КПІ», серія «ірництво». — К.: НТУ «КНІ»; ЗАТ «Техновибух». — 2000, — Вип..3. — С.138-142.
- Смирнитская М.Б., Колотова Е.Е. О региональной системе мониторинга уровня безопасности жизнедеятельности населения // Науковий вісник будівництва.- Харків: ХДТУБА, 2009.– №52.– С.56-61.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 М. Б. Смирнитская, Е. Е. Колотова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.