ПОБУДОВА СЦЕНАРНИХ АЛГОРИТМІВ УПРАВЛІННЯ БРАГОРЕКТИФІКАЦІЙНОЮ УСТАНОВКОЮ НА ОСНОВІ ФАКТОРНО-ЦІЛЬОВОГО АНАЛІЗУ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3194Ключові слова:
атрактивні зони, факторно-цільовий аналіз, сценарійАнотація
Розглянуті питання, пов’язані з основними теоретичними та практичними засадами побудови ефективних сценарних алгоритмів управління брагоректифікаційною установкою на основі факторно-цільового аналізу з урахуванням атрактивної поведінки цього об’єкта.Посилання
- Стабников В.Н., Николаев А.П., Мандельштейн М.Л. Ректификация в пищевой промышленности.Теория процесса, машины, интенсификация. - М.: Легкая и пищевая промышленность, 1982.- 232 с.
- Мандельштейн М. Л. Автоматические системы управления технологическим процессом брагоректификации. - М.: Пищевая промышленность, 1975. – 240 с.
- Мандельштейн М. Л. Математическая модель и статические характеристики ректификационной колонны // Ферментная и спиртовая промышленность. -1969.- №1.- С.11-16.
- Юдицкий С.А. Целевое моделирование организационных систем // Приборы и системы управления. - 1999. - № 12. – с. 62- 66.
- Буравлев А.И., Доценко Б.И., Казаков И.Е. Управление техническим состоянием динамических систем. — М. : Машиностроение, 1995. — 240с.
- Кононов Д.А., Косяченко С.А., Кульба В.В. Формирование региональных сценариев развития взаимосвязанных объектов в АСУ ЧС // Автоматика и телемеханика . - 2000. - №8. - С. 173-185.
- Питерсон Дж. Теория сетей Петри и моделирование систем / Пер. с англ.- М.: Мир, 1984. – 264 с.
- Белоусов А. И., Кирильченко А. А. Использование сетей Петри для синхронизации движения распределенной мобильной системы. — М., 2000. – 23 с.
- Искусственный интеллект. Применение в интегрированных производственных системах / Под ред. Э. Кьюсиака. – М.: Машиностроение, 1991. – 544 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Ярослав Володимирович Смітюх, Василь Дмитрович Кишенько
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.