МЕТОД АВТОМАТИЧЕСКОГО УПРАВЛЕНИЯ ПРОЦЕССАМИ СГУЩЕНИЯ ШЛАМОВЫХ ВОД И ОСВЕТЛЕНИЯ ОТХОДОВ ФЛОТАЦИИ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3196Ключові слова:
радіальний згущувач, оптимальний дискретний регулятор, ідентифікатор параметрів моделі об’єктуАнотація
Розроблено новий метод управління процесом згущення шламових вод і освітлення відходів флотації в радіальному згущувачі. Досліджений вплив параметрів процесу осадження, що змінюються, на якість регулювання. Запропонований метод відновлення параметрів моделі об’єкту в ході його нормального функціонування.Посилання
- Письменский А. В., В.А. Ульшин. Корреляционный анализ возмущающих воздействий и выходных параметров для выбора канала управления радиальным сгустителем // Вестник СНУ им. В.Даля –2004 – №11. – С. 117-121.
- Письменский А.В.Синтез оптимального цифрового регулятора радиального сгустителя / А.В. Письменский, В.А Ульшин // Вестник СНУ им. В.Даля. –2005 – №3. – С 146-155.
- Письменский А.В. Моделирование работы оценивающего фильтра при восстановлении фазового вектора процесса сгущения / А.В. Письменский, В.А. Ульшин // Вестник СНУ им. В.Даля. –2009 – №12. – C. 98-104.
- Управление технологическими процессами на зарубежных углеобогатительных фабриках / В.А. Ульшин, Г.И. Бедняк, М.И. Башков, В.В. Бирюк. – М.: ЦНИЭИуголь., 1982. – Выпуск 2 – с. 27-28. (Экспресс-информ: серия «Механизация и автоматизация производственных процессов»).
- Головков Б.Ю. и др. Системы и средства автоматизации обогатительных фабрик / Б.Ю. Головков – М.: Недра, 1990. – 231с.
- Браммер К. Фильтр Калмана-Бьюси / К. Браммер, Г. Зифлинг; [пер. с нем.]. – М.: Наука. глав. Ред. физикоматемат. лит., 1982. – 200 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Алексей Вячеславович Письменский
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.