ВЛИЯНИЕ СТОЧНЫХ ВОД И ОТХОДОВ НА ПОВЕРХНОСТНЫЕ ВОДЫ И ИСТОЧНИКИ ВОДОСНАБЖЕНИЯ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3200Ключові слова:
важкі метали, нітрити, нітрати, антропогенне евтрофірування, термоутилізаціяАнотація
Розглядається механізм утворення і фізико-хімічні показники осадів рідких стоків, можливості їхньої обробки та утилізації. Приводиться аналіз світового досвіду утилізації осадів каналізаційних стоків. Дано оцінку впливу стічних вод і відходів на поверхневі води та джерела водопостачання.Посилання
- Національна доповідь про стан навколишнього середовища в Харківській області – Харків, 2007. – 271 с.
- Экология и здоровье человека. Охрана водного и воздушного бассейнов. Утилизация отходов. / Х Юбилейная международная научно-техническая конференция. – Щелкино, АР Крым, 2002. – С. 351.
- Дрозд Г.Я. Надежность канализационных сетей // Водоснабжение и санитарная техника. – 1995. – № 10 – С. 2-4.
- Горох Н.П. Экологическая оценка вредных веществ при комплексной утилизации муниципальных отходов / Коммунальное хозяйство городов. – № 63. – 2005. – С.172-181.
- Петер Крауз. Анализ вредных веществ, содержащихся в компонентах образующихся при переработке ТБО по технологии «ORFA». – Швейцария. – 2000. – 70 с.
- Дрозд Г.Я., Бреус Р.В. Решение проблемы утилизации городских отходов водоочистки / Коммунальное хозяйство городов. – № 63. – 2005. – С. 130-136.
- Гриценко А.В., Горох Н.П., Коринько И.В. и др. Технологические основы промышленной переработки отходов мегаполиса. Уч. пособие. – Харьков. – ХНАДУ, 2005. – С. 162-173.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Элина Юрьевна Шевченко, Николай Прохорович Горох
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.