К ВОПРОСУ ОЦЕНКИ И ИСПОЛЬЗОВАНИЯ КЛАССОВ ОПАСНОСТИ ПРОМЫШЛЕННЫХ ОТХОДОВ ПРИ РАЗРАБОТКЕ ПРИРОДООХРАННЫХ МЕРОПРИЯТИЙ
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3201Ключові слова:
промислові відходи, класифікація класів небезпеки, екологічний стан, класифікатор відходівАнотація
Розглянуті методи визначення класів небезпеки промислових відходів. Виявлені переваги та недоліки методів визначення.Посилання
- “Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров’я населення”./ ДСанПіН 2.2.7.029-99/-К.: 1999.
- “Предельное содержание токсичных соединений в промышленных отходах, обуславливающее отнесение этих отходов к категории токсичности” № 3170-84/- М.: 1984.
- Утилизация твердых отходов./Т. 1. Пер. с англ. П/ред. Валсон. Д. - М.: Стройиздат, 1985. – 338 с.
- “Про затвердження Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення і розміщення відходів.”/Постанова КМУ від 3.09.98 р. № 1218.
- А.Н. Александров, А.М. Касимов, В.Г. Шахбазов Способ объективной оценки экологической нагрузки на человека//Сб. научн. тр. УкрНИИЭП,, вып. XXV, 2001. -С.140 – 143
- Рыбалов А.А. Качество окружающей среды-методические подходы оценки//Экологическая экспертиза, №1, С. 12-67, - ВИНИТИ, Москва, 2001
- Хлобыстов Е.В. Методология анализа и нормирования экологической безопасности промышленного производства//Экология городов и рекреационных зон: матер. междунар. научно-практ. конф. - Одесса, 1998. – С.87-94.
- Касимов А.М., Щербань Н.Г. О необходимости корректировки системы классификации промышленных отходов// Экология и промышленность. №3, 2010. – С. 86-89.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Александр Меджитович Касимов, Екатерина Евгеньевна Решта
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.