Управление организацией и кадровая поддержка кластеризации инновационного развития
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3225Ключові слова:
система, модель, кластеризація, інновації, маркетинг, розвиток, зміниАнотація
Розглянута інноваційна модель технологічного розвитку. Пропоновані етапи інноваційного процесу з урахуванням взаємодії стратегічного і оперативного маркетингу в ході управління інноваціями. Виділено особливості управління технологічної кластеризації, і підготовки кадрів інноваційного розвитку України.Посилання
- Беляков В.Н., Малый В.В., Козинец В.П.. Инновационное предпринимательство / Учебное пособие под ред. В.А. Ткаченко. – Днепропетровск: «Пороги», 2008. – 377 с.
- Инновационный менеджмент: Справ. пособие. / под ред. П.Н. Завлина, А.П. Казанцева, Л.Э. Миндели. Изд. 2-е переработ. и доп. – М., ЦИСН, 2000. – С. 568.
- Згуровський М.З. Науково-технологічне передбачення як механізм інноваційного розвитку. / Матеріали науково-практичної конференції. – Київ: НТУУ «КПІ», 2003. С. 69-82.
- Завлин П.Н. Оценка эффективности инноваций. / П.Н. Завлин, А.В. Васильев. – СПб: Издательский дом «Бизнес-пресса», 2009.- 216 с.
- Науково-технічна політика та інноваційна діяльність в Україні у контексті євроінтеграційних процесів / І. Ю. Єгоров, І. А. Жукович та ін.: Під ред. О.О. Васєчко. – К.: НТК статистичних досліджень Держкомстату України, 2006. – 223 с.
- Статистичний бюлетень за січень – вересень. – К.: Державний комітет статистики України, 2009. – 185 с.
- Статистичний щорічник України 2007 р. / за ред. Осауленко О.Г. – К.: Державний комітет статистики України. – 2008. – 572 с.
- Народ, государство, регионы: стабильность развития / Под ред. В. Ф. Уколова, И.К. Быстрякова, В.И. Видяпина. – М.: Изд-во «Молодая гвардия», 2001. – 560 с.
- Завлин П.Н. Инновационный менеджмент: Справ. пособие / под ред. П.Н. Завлина, А.П. Казанцева, Л.Э. Миндели. Изд. 2-е переработ. и доп. – М.: ЦИСН, 1998. – 568 с.
- Вертакова Ю.В., Симоненко Е.С. Управление инновациями: теория и практика: Учеб. пособие. – М.: Эксмо, 2008. – 432 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Барбара Борисівна Стелюк, Виктор Павлович Козинец, Татьяна Николаевна Сиволап
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.