Використання метода кластерної сегментації для проектування модуля СППР
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3226Ключові слова:
кластер, сегмент, регіон, компонентАнотація
Розглянуто можливості використання сегментації для проектування модуля комплексної інформаційної системи регіонального розвитку. Запропоновано використання технологій Oracle та OLAP, як взаємних компонентів регіональної інформаційної системи.Посилання
- Згуровский М.З. Системный анализ: проблемы, методология, приложения. Монография. / Згуровский М.З., Панкратова Н.Д. – Киев, Наукова думка: 2005. – 744 с.
- Лисюк О.М. Моделювання регіонального розвитку економіки перехідного періоду: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня канд. екон. наук : спец. 08.03.02 «економіко-математичне моделювання» / О. М. Лисюк. – Хмельницький, 2005. – 19 с.
- Петров Э.Г. Методология структурного системного анализа и проектирования крупномасштабных ИУС: Монография. / Петров Э.Г., Чайников С.И., Овезгельдиев А.О. – Харьков: Рубикон, 1997. – 140 с.
- Саричева Л.В. Комп’ютерний еколого-соціально-економічний моніторинг регіонів. Математичне забезпечення: Монографія. / Саричева Л.В. – Дніпропетровськ: Національний гірний університет, 2003. – 222 с.
- Саричева Л.В. Комп’ютерний еколого-соціально-економічний моніторинг регіонів. Геоінформаційне забезпечення: Монографія. / Саричева Л.В. – Дніпропетровськ: Національний гірний університет, 2003. – 174 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергій Григорович Чорний, Галина Олександрівна Райко, Наталія Олександрівна Козуб, Галина Анатоліївна Ігнатенко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.