Формирование единого тезауруса проекта
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3233Ключові слова:
віртуальна команда проекту, єдиний тезаурус проекту, семантичний бар'єрАнотація
У статті описується процес формування єдиного тезауруса проекту за допомогою системи контролю тезауруса повідомлення, що дозволяє створити єдиний інформаційний простір проекту.Посилання
- Интернет технологии в образовании. Интернет в цифрах и фактах [Электронный ресурс] – Режим доступа : http://www. curator.ru/news/news_ 101.html.
- Богин Г. И. Модель языковой личности в ее отношении к разновидностям текстов АДД / Г. И. Богин. - Л., 1984. 3. Соссюр Ф. де. Курс загальної лінгвістики / Соссюр Ф. де. – К., 1998. – С. 19.
- Смущинська І. В. Концепція розумово-мовленевої діяльності серед лінгвістичних парадигм XX ст / І. В. Смущинська // Вісник КНУ : Іноземна філологія. - К., 2002. Вип. 32-33. – С. 105.
- Гумбольд В. Фон. Избранные труды по языкознанию / Гумбольд В. Фон. – М., 1984. – С. 83.
- Лингвистический энциклопедический словарь [гл. ред. В. Н. Ярцева]. - М. : Сов. Энциклопедия, 1990. - 685 с. : ил.
- Носенко Е. Л. Формування когнітивних структур особистості як проблема педагогічної психології / Е. Л. Носенко, І. М. Заярна. – Дн-ськ – 2002. - С. 82.
- Чурсін М. М. Про тезаурусний підхід у побудові когнітивних моделей / М. М. Чурсін // Вісник Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут. Філософія. Психологія. Педагогіка. Збірн. наук. праць. – К. – ІВЦ „Політехніка” – 2004. – С. 65..
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Лилия Леонидовна Кармазина, Наталия Сергеевна Руликова
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.