Розробка методу засвоєння асинхронних даних навігаційних реалізацій
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3235Ключові слова:
асинхронні дані, навігаційні реалізації, похибка обсервації, безпека мореплавстваАнотація
Розглядається можливість застосування методу засвоєння асинхронних навігаційних реалізацій при обсерваціях з метою отримання мапи просторового розподілення щільності розподілення ймовірностей та характеристик еліпсу похибок місцеположення рухомого об’єкту.Посилання
- Інфімовський С.Ю. Підходи до використання чотирьохмірного аналізу щодо визначення місця рухомого об’єкту при навігаційному оплавуванні./ Інфімовський С.Ю. Матеріали V науково-технічної конференції ВМС ЗС України “Стан і розвиток Військово-Морських Сил ЗС України”. Зб. наук. праць СВМІ ім. П.С. Нахімова.– Випуск 2 (12).– Севастополь.– 2007.– С. 184 – 188.
- Беляев В.И. О применении объективного и четырёхмерного анализа в океанографии. / Беляев В.И., Тимченко И.Е. – Мор. гидрофиз. исслед., 1972, № 2, С. 80 – 92.
- Беляев В.И. Статистическое согласование гидрофизических полей.// Беляев В.И., Тимченко И.Е., Ярин В.Д. – Мор. гидрофиз. исслед., 1970, № 1, С. 81 – 97.
- Губанов В.С. Обобщенный метод наименьших квадратов. Теория и применение в астрометрии. / Губанов В.С. СПб.: Наука, 1997.– 318 с., ил. 53.
- Гандин Л.С. Четырёхмерный анализ метеорологических полей./ Гандин Л.С. – Л., Гидрометеоиздат, 1976.– 61 с.
- Дмитриев С.П. Нелинейные задачи обработки навигационной информации. / Дмитриев С.П., Шимелевич Л.И. Л.: ЦНИИ “Румб”, 1977.– 86 с.
- Ермоленко А.И. Учёт несинхронности наблюдений при построении карт полей океана. / Ермоленко А.И., Кныш В.В., Тимченко И.Е. – Мор. гидрофиз. исслед., 1978, № 3, С. 107 – 119.
- Иванов Б.Е. Использование статистики экстремальных значений в навигации и океанографии // Иванов Б.Е. Записки по гидрографии.–1999.– № 247.– С. 21 – 29.
- Кныш В.В. Динамико-стохастическая модель для анализа поля плотности в океане. / Кныш В.В.. Тимченко И.Е., Ярин В.Д. – В кн.: Советско-французские исследования. Севастополь: Мор. гидрофиз. ин-т АН УССР, 1978, С. 20 – 33.
- Саркисян А.С. Численный анализ и прогноз морских течений./ Саркисян А.С. – Л.: Гидрометеоиздат, 1977.– 182 с.
- PETERSEN D.P. Static and dynamic constraints on the estimations of space-time covariance and wave-number-frequency spectral fields./ PETERSEN D.P. – J. Atmos. Sci., 1973, 30, P. 141 – 152.
- PETERSEN D.P. On representative observations./ PETERSEN D.P., MIDDLETON D. – Tellus, 1963, 15, P. 387 – 405.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Сергій Юрійович Інфімовський
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.