Діагностичні показники технічного стану газоперекачувального агрегату
DOI:
https://doi.org/10.15587/1729-4061.2010.3251Ключові слова:
діагностування, технічний станАнотація
Приведена методика обчислення основних параметрів, що визначають реальний стан газоперекачувального обладнання на основі його діагностування, яка дає можливість ранжирування ГПА за технічним станом.Посилання
- Горбійчук М.І., Когутяк М. І., Заячук Я.І. оптимальний розподіл навантаження між відцентровими нагнітачами природного газу з врахуванням їх технічного стану.//Галицька академія. Наукові вісті.–2007.- № 1(11).–С.131–136.
- Горбійчук М.І., Когутяк М. І., Заячук Я.І. Метод ранжування газоперекачувальних агрегатів природного газу за їх технічним станом. // Нафтогазова енергетика.–2008.-№ 1(8).–С.21–26.
- Компресорні станції. Контроль теплотехнічних та екологічних характеристик газоперекачувальних агрегатів: СОУ 60.3-30019801-011:2004. - [Чинний від 22.12.2004].–К.: ДК Укртрансгаз.–117с.–(Стандарт організації України).
- Жуков Р. В. Обзор некоторых стандартов в области диагностики машинного оборудования / Р. В. Жуков // Контроль. Диагностика. – 2004. - № 12. – С. 61 – 66.
- Орлов І. О. Діагностування технічного стану КУ за накопиченням в оливі продуктів спрацювання / І. О. Орлов // Нафтова і газова промисловість.–2003.-№3.–С.48–50.
- Костарева с. Н. Совершенствование методов диагностирования технического состояния газоперекачивающих агрегатов на основе данных производственного мониторинга: автореф. дис. на соискание науч. степ. канд. техн. наук : спец. 25.00.16 „Строительство и эксплуатация нефтегазопроводов, баз и хранилищ” / С. Н. Костерева-Уфа, 2004.-20с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Михайло Іванович Горбійчук, Ярослав Іванович Заячук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Закріплення та умови передачі авторських прав (ідентифікація авторства) здійснюється у Ліцензійному договорі. Зокрема, автори залишають за собою право на авторство свого рукопису та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY. При цьому вони мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Ліцензійний договір – це документ, в якому автор гарантує, що володіє усіма авторськими правами на твір (рукопис, статтю, тощо).
Автори, підписуючи Ліцензійний договір з ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР», мають усі права на подальше використання свого твору за умови посилання на наше видання, в якому твір опублікований. Відповідно до умов Ліцензійного договору, Видавець ПП «ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР» не забирає ваші авторські права та отримує від авторів дозвіл на використання та розповсюдження публікації через світові наукові ресурси (власні електронні ресурси, наукометричні бази даних, репозитарії, бібліотеки тощо).
За відсутності підписаного Ліцензійного договору або за відсутністю вказаних в цьому договорі ідентифікаторів, що дають змогу ідентифікувати особу автора, редакція не має права працювати з рукописом.
Важливо пам’ятати, що існує і інший тип угоди між авторами та видавцями – коли авторські права передаються від авторів до видавця. В такому разі автори втрачають права власності на свій твір та не можуть його використовувати в будь-який спосіб.